Inovatyvi akmens danga: kiemams, parkams, takams ir ne tik…

2016 m. birželio 30 d.

Admin Structum.

admin@estructum.lt

 

Daugiafunkcinė, patikima danga

„Elastopave“ – tai specialus poliuretanas, tvirtai surišantis akmens mišinius ir taip išgaunantis stiprų, vandeniui ir orui laidų paviršių. „Elastopave“ sistema siūlo naują dizaino sritį. Ji yra itin pažengusi ir kartu – beveik natūrali, tinka ten, kur reikalingas tvirtas akmens skaldos surišimas: pėsčiųjų ir dviračių takams, šaligatviams, važiuojamajai daliai, kiemo teritorijų, baseinų dangoms, v vidaus grindims ir pan. Parkuose tai idealus paviršius turintiesiems judėjimo problemų, naudojantiesiems neįgaliųjų vežimėlius. Šis poliuretanas puikiai fiksuoja susidėvėjusius paviršius, kelkraščius. Su juo įrengtoje teritorijoje neauga žolė, nesikaupia purvas ir naftos produktai, nesiformuoja ledas, nereikia nuotekų sistemos įrenginių ir kt.

Nebijo drėgmės, išlieka sausa. Dėl pažangios technologijos „Elastopave“ sistema užtikrina paviršiaus poringumą, todėl, būdama laidi, leidžia vandeniui susigerti į gruntą ir danga išlieka sausa, be balų, nesideformuoja. Svarbu ir tai, kad ji sumažina arba panaikina provėžas, padeda filtruoti teršalus.

Visos šios savybės idealiai atitinka takų, kelių ir įvažiavimų keliamus reikalavimus. Be to, „Elastopave“ danga stabili, lanksti, švelni ir įvairios konstrukcijos, tad suformuoja sklandų judėjimo paviršių.

Laisvos formos ir daug spalvų

Šios dangos išskirtinumas – paprastumas. Dėl pažangių akmens skaldos ir „Elastopave“ junginių labai lengva išgauti natūralių, patrauklių spalvų patvarias ir atsparias dangas, bet kokią formą ar vizualų efektą, tekstūrą, unikalius dekoratyvinius paviršius, suderintus su pasirinktos teritorijos ar objekto bendru architektūriniu sprendimu.

Ne tik lauko sąlygoms. Dėl konstrukcijos ir daugialypių savybių danga „Elastopave“ gali būti naudojama ir uždarų erdvių, baseinų grindims, jį galima taikyti kuriant ir lauko baldus.

„Elastopave“ gali būti eksploatuojama daugiau nei 15–25 metus be papildomos priežiūros – tai priklauso nuo individualių specifikacijų ir vietos sąlygų. Sistema greitai montuojama, medžiagos cheminė reakcija vyksta nuo 2 iki 24 val.

Nepriklausomai nuo užsakymo „Elastopave“ sistema prisideda prie rytdienos gyvenimo kokybės. Tai unikalus, estetiškas, universalus produktas. Nustebsite, ką galima sukurti su „Elastopave“!


 

www.elastopave.lt, tel. +370 611 222 96

Temos:

https://structum.lt/wp-content/uploads/2020/03/LV_structum_outdoor_340x430_0320.jpg

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

2019 rugsėjo 14

Ruta

Laba diena, kokia kvadrto kaina?

 

2019 spalio 18

Albinas

kokios kv. kainos sito grozio.aciu.