Interjero ilgalaikiškumas, funkcionalumas ir patrauklumas – „Vescom B.V.“ siūlo tuo neapsiriboti

2018 m. gruodžio 5 d.

Admin.

Projektuojant visuomeninius pastatus, jau nepakanka pasirinkti funkcionalius ir vizualiai patrauklius sprendimus. Dažniausiai kalbai pasisukus apie interjero ilgalaikiškumą, lūkesčiai didėja. Šiandien interjeras turi būti kuriamas taip, kad ir po 10 ar 15 metų apdaila atrodytų skoninga ir moderni. Tačiau vinilinių ir tekstilinių sienų dangų gamintojas „Vescom B.V.“ siūlo tuo neapsiriboti.

Sienų dangų galimybės praktiškai neribotos: magnetiniai paviršiai projektoriaus vaizdui konferencijų salėse ir skirti rašyti žymekliu vietoje tradicinės lentos, sienos su pasirinkta nuotrauka ar antibakterinės dangos medicinos įstaigoms – tai tik keli iš daugelio dangų funkcionalumo pavyzdžių.

Bendrovė „Interjero linija“ jau daugiau kaip 17 metų Lietuvoje atstovauja vieniems apdailos medžiagas gaminančių lyderių Europoje – kompanijai „Vescom B.V.“. Per šį laiką keitėsi medžiagos, tobulėjo technologijos, bet „Vescom“ išliko visų transformacijų priešakyje, siūlydama išskirtinį apdailos medžiagų asortimentą, orientuotą į visuomeninį sektorių.

Visuomeniniam sektoriui skirtos „Vescom“ vinilinės sienų dangos – tai inovatyvių dizainų, pagal naujausias tendencijas sukurti paviršiai, susidedantys iš vinilo sluoksnio (300–830 g/m2) ir medvilnės pagrindo. Dėl šios struktūros „Vescom“ vinilinės sienų dangos atitinka Bfl-s1, s2 ugnies plitimo bei dūmų emisijos klasę, yra ypač atsparios trinčiai, smūgiams, paviršiai estetinio vaizdo nepakeis ilgus metu. Šios priežastys lemia, kad „Vescom“ yra vienas prioritetinių viešbučių tinklų apdailos medžiagų tiekėjų. „Vescom“ vinilinės sienų dangos vis plačiau naudojamos biurų, viešųjų erdvių interjeruose.

„Vescom B.V.“ siūlo vinilinę sienų dangą, skirtą sveikatos priežiūros patalpoms. Įrengiant sveikatos įstaigų patalpas, taikomi ypač griežti higienos reikalavimai. „Vescom Protect“ skirta operacinėms, palatoms, laboratorijoms ir kitoms patalpoms, kurios turi būti ypač sterilios. Tai specialia apsaugine plėvele padengta danga. Dėl šios plėvelės vinilinė danga ne tik apsaugo sienas nuo purvo, bet ją galima ir dezinfekuoti net stipraus poveikio valikliais, nesibaiminant pažeisti paviršiaus.

Bendrovė „Interjero linija“ siūlo neapsiriboti tradiciniais sprendimais. Dizaino studijoms, viešbučių, biurų, konferencijų salėms, posėdžių kabinetams siūloma atsisakyti papildomą vietą užimančių klasikinių lentų. Jas galima pakeisti „Vescom Walltalkers“ paviršiais: magnetinis paviršius su galimybe rašyti žymekliu, paviršius projektoriaus vaizdui bei galimybė ant jo rašyti žymekliu, taip pat paviršius, skirtas tik rašyti žymekliu. Taip pat yra galimybių šį sprendimą pritaikyti net lenktiems paviršiams, funkcionaliai išnaudojant turimas erdves.

„Interjero linijos“ atstovai pastebi, kad „Vescom“ tekstilinės sienų dangos visada buvo subtilios prabangos ieškančiųjų pasirinkimas. Šios dangos gali būti neaustinės – iš viskozės – ir austos – iš natūralaus šilko, lino, poliesterio siūlų. Tekstilinės sienų dangos padės sukurti jaukią bei išskirtine prabanga dvelkiančią aplinką.

Tačiau estetika neįsivaizduojama be kūrybiškumo ir poetų apdainuotos mūzos atsiųsto įkvėpimo. „Vescom B.V.“ ragina savęs neįsprausti į rėmus, net jeigu sunkiai sekasi išsirinkti iš šimtų spalvų ir ornamentų. Tokiu atveju užsakovams siūloma sukurti savo sienų dangos dizainą.

„Vescom Digital print“ – pagal kiekvieno užsakovo pageidavimus vaizdai, iliustracijos perkeliamos ant vinilinių sienų dangų. Todėl kiekvienas gali susikurti tokį sienų vaizdą, kokį nori. Aukščiausios kokybės skaitmeninė spauda ant atsparių, ilgalaikių paviršių – puikus pasirinkimas. Geriausia tai, kad sienų dangoms nereikia papildomos priežiūros.

Bendrovės „Interjero linija“ atstovai pripažįsta, kad dažnai sulaukia klausimų apie tai, kaip pasilengvinti savo gyvenimą ir pasirinkti kokybišką bei patikimą sprendimą, padėsiantį įgyvendinti visus higienos, priešgaisrinės saugos patalpų įrengimo reikalavimus. Taip pat išspręsti akustinius klausimus didelėse erdvėse. Specialistai neslepia, kad sprendžiant šiuos klausimus nereiktų nuvertinti baldinių ir užuolaidinių audinių svarbos. Sienų dangos ir tinkamai parinkti „Vescom“ baldiniai bei užuolaidiniai audiniai padeda pasiekti puikių ir ilgalaikių akustinių bei estetinių rezultatų.

UAB Interjero linija, Jonavos g. 254, LT-44132 Kaunas,

Mob. +370 678 22393, www.interjero-linija.lt

https://structum.lt/wp-content/uploads/2019/05/baneris.restauracija.renovacija.gif

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Būk pirmas!