INVL fondas pritraukė dar beveik 2 mln. JAV dolerių

2022 m. rugsėjo 19 d.

Structum.lt.

portalas@structum.lt

Turto valdymo bendrovės „INVL Asset Management“ įsteigtas fondas „INVL Partner Global Infrastructure Fund I“ iš 7 investuotojų papildomai pritraukė 1,9 mln. JAV dolerių.

Fondas jau pritraukė iš viso 39,4 mln. JAV dolerių, o jam pinigus patikėjo 95 investuotojai, pranešė „INVL Asset Management“.

„Investuotojų nuotaikas kapitalo rinkose vis dar temdo ne tik karas Ukrainoje, bet ir infliacija, kylančios palūkanų normos ir lėtėjantis ekonomikos augimas. Tačiau investuotojai pastebi alternatyvias idėjas, kaip investuoti į pasaulinio lygio fondus, diversifikuoti lėšas ir apsaugoti jas nuo nuvertėjimo“, – pranešime teigė INVL grupės privataus kapitalo vadovas Vytautas Plunksnis.

INVL investuoja į infrastruktūros objektus Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacijos (EBPO) valstybėse narėse. Didžiąją dalį portfelio sudaro mokami keliai, produktotiekiai, oro ir vandens uostai, terminalai, duomenų centrai.

„INVL Partner Global Infrastructure Fund I“ vienetus platina INVL Šeimos biuras. Minimali investavimo suma siekia 145 tūkst. JAV dolerių. Bendra fondo veiklos trukmė – 50 metų, tačiau numatomos ankstesnio investicijos realizavimo galimybės.

„Invalda INVL“ akcijos kotiruojamos „Nasdaq“ Vilniaus biržos Papildomajame prekybos sąraše.

Šaltinis: BNS

https://structum.lt/wp-content/uploads/2022/09/STRUCTUM-soninis-baneris-1.jpg

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Būk pirmas!