„Išmaniajame mieste“ – hidroizoliacijos sprendimų profesionalų „SCHOMBURG Baltic“ patirtis

2022 m. balandžio 27 d.

Structum.lt.

portalas@structum.lt

Aštuntą kartą vykstančiame architektūros ir urbanistikos konkurse „Išmanusis miestas“ dalyviai gali remtis ilgamete „SCHOMBURG Baltic“ hidroizoliacinių sprendimų patirtimi.

 

Šiuolaikinė architektūra ir išmanieji pastatai nebeįsivaizduojami be naujausių technologijų ir tvarių sprendimų, galinčių užtikrinti pastato kokybę daugeliui metų. Hidroizoliacija – vienas tokių sprendimų, be kurių pastato kokybė neįsivaizduojama.

„Šiuolaikiniuose pastatuose yra daug įvairių technologijų, kurių valdymo erdvėje turi būti užtikrintos tam tikros aplinkos sąlygos – temperatūra, drėgmės lygis ir panašiai. Nemaža dalis pastatų turi ir požeminį parkingą, kuriame turi būti užtikrintas sandarumas tarp aukštų“, – apie hidroizoliacijos svarbą pasakoja „SCHOMBURG Baltic“ vadovas Gytis Jonas Vitkus.

Jis akcentuoja, kad įgyvendinant įvairius projektus svarbu rasti užtikrintus sprendimus, tad tam reikia patikrintų ir kokybiškų hidroizoliacinių medžiagų sistemų.

„Mes galime pasiūlyti cementines elastingas teptines hidroizoliacijas AQUAFIN, skirtas pamatams, perdengimams, balkonams, baseinams, terasoms po plytelių apdaila.

Taip pat kristalinius betono priedus BETOCRETE, kuriuos naudojant betono gamyboje galime ženkliai sumažinti vandens prasiskverbimą į betono konstrukcijas.

 

Schomburg hidroizoliacija

 

Verta išskirti ir polimetines hidroizoliacijas vonios, dušo ir virtuvės patalpoms, ir papildomus produktus, tokius kaip manžetai, kampinės juostos ir kiti, kurie yra privalomi siekiant gauti gerą rezultatą“, – sako G. J. Vitkus.

„SCHOMBURG Baltic“ vadovas atskleidžia ir tai, kurie hidroizoliacijos sprendimai yra aktualiausi konkurso „Išmanusis miestas“ dalyviams.

„Tai – hidroizoliacijos ir senų pastatų restauravimo sistema THERMOPAL, taip pat sanuojantys tinkai bei injekuojama hidroizoliacija“, – sako G. J. Vitkus.

„SCHOMBURG Baltic“ – Vokietijos kompanijos SCHOMBURG GmbH & Co. KG. dukterinė bendrovė, veikianti Baltijos šalyse ir turinti ilgametę patirtį. Tarp jau įgyvendintų projektų galima paminėti 10 m gylio Narų rengimo baseiną Valčiūnuose, taip pat Sportininkų rengimo centrą ir sanatoriją „Eglė“ Druskininkuose, Girstučio baseino remontą Kaune, Jašiūnų dvaro fasado remontą ir dar daug kitų.

„Mes prisiimame visą atsakomybę už produktų ir jų sistemų kokybę, teikiame reikiamą dokumentaciją projektuotojams ir statybininkams“, – sako „SCHOMBURG Baltic“ vadovas Gytis Jonas Vitkus.

 

schomburg

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Būk pirmas!