IŠMANIOJI VONIOS KAMBARIO INTRIGA

2017 m. lapkričio 28 d.

Admin.

2017 m. dvi Šveicarijos kompanijos – jau daugiau kaip šimtmetį skaičiuojanti pasaulinė santechninės keramikos lyderė „Laufen“ ir technologijų kompanija „Noventa“ – pristatė unitazo su apiplovimo funkcija modelį „Cleanet Riva“, kurį drąsiai galima vadinti revoliuciniu.

Efektyvios vandens, elektros taupymo, higienos, priežiūros ir komforto inovacijos ne tik stebina, bet iš esmės pradeda keisti požiūrį į šį vieną svarbiausių vonios kambario įrenginių. Pradėti reiktų nuo „Cleanet Riva“ išvaizdos, kuri apgaulingai paprasta. Tačiau toks ir buvo gamintojų tikslas. Dizainą kūręs šveicarų dizaineris Peteris Wirzas pabrėžė, kad svarbiau ne išmanumo demonstravimas, bet… pats išmanumas, todėl visos „Cleanet Riva“ inovacijos preciziškai lyg šveicariškame laikrodyje integruotos į keraminį korpusą. Jokių plastikinių blokų ar gaubtų, kurie būdingi daugumai kitų unitazų su apiplovimo funkcija. Plastikas ne toks atsparus ir higieniškas kaip keramika, ilgainiui pradeda keisti atspalvį. Šiuo atveju tokios rizikos nelieka.

Visos funkcijos – tokios kaip vandens srovės intensyvumo ir temperatūros, purkštuko padėties ir judėjimo reguliavimas, kitos – patogiai valdomos modernų išmanųjį telefoną primenančiu nuotoliniu pulteliu su liečiamuoju ekranu. Tačiau tai ne viskas: pagrindines funkcijas galima valdyti ir sukiojant elegantišką nerūdijančiojo plieno rankenėlę prie dangčio. Tai unikalus sprendimas, kuris patiks tiems, kas nelinkę tualete bičiuliautis su technologijomis.

Už higienos, švaros užtikrinimą „Cleanet Riva“ kūrėjams galima skirti tik aukščiausius balus. Nemažai labai svarbių šio unitazo inovacijų išoriškai apskritai nesimato, o dauguma procesų vyksta automatiškai (tiesa, šeimininkui pritarus). Tam tikru reguliarumu visoje „Cleanet Riva“ cirkuliacinėje sistemoje vandens temperatūra yra pakeliama iki 70 laipsnių, taip aukščiausius higienos reikalavimus užtikrinant ne tik keraminio puodo išorėje, bet ir viduje. Automatiškai vyksta sistemos nukalkinimo, purkštuko išsivalymo procesai, veikia ir oro gaivinimo sistema.

Šis modelis neturi vandens paskirstymo apvado (vadinamasis „rimless“), o papildomai keraminio puodo paviršių nuo bakterijų ir nešvarumų apsaugo speciali sumažinto šiurkštumo glazūra LCC („Laufen Clean Coat“). Valymo paprastumą vainikuoja itin lengvai (kad ir viena ranka) nuimamas kieto plastiko dangtis – smulkmena, tačiau labai svarbi!

Tai toli gražu ne visi „Cleanet Riva“ pranašumai, tačiau šio išmaniojo unitazo pasirodymas rinkoje pateikė dar vieną intrigą: ar sparčiai tobulėjant technologijoms vartotojai pasiruošę keisti savo įpročius ir prioritetus? Juk ir nuo to priklausys, ar vonios kambaryje bus tinkamai išnaudotos visos komforto ir higienos galimybės, kurias siūlo „Cleanet Riva“.

Temos:

https://structum.lt/wp-content/uploads/2019/03/download-2.png

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Būk pirmas!