Išrinktas Lietuvos architektūros meno tarybos pirmininkas

2020 m. vasario 11 d.
Lietuvos architektūros meno tarybos pirmininku išrinktas Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) profesorius Audrius Ambrasas, pavaduotoja – Lietuvos architektų sąjungos pirmininkė Rūta Leitanaitė, skelbia VGTU. 
Metų pradžioje suformuota Lietuvos architektūros meno taryba, vasario pradžioje susirinkusi į pirmąjį posėdį, aptarė veiklos gaires, išsirinko tarybos pirmininką ir pavaduotoją.

Posėdyje dalyvavusi kultūros viceministrė Gintautė Žemaitytė pažymėjo, kad svarbiausias Lietuvos architektūros meno tarybos uždavinys – prisidėti prie ilgalaikės tęstinės architektūros kaip profesionaliojo meno ir kūrybinių industrijų srities politikos formavimo.

Taryba teiks kultūros ministrui, institucijoms pagal poreikį siūlymus ir rekomendacijas dėl architektūros vystymo, plėtros programų, valstybinio finansavimo prioritetų ir šaltinių, architektūros paveldo išsaugojimo, Lietuvos architektūros industrijos tarptautinio konkurencingumo stiprinimo, Lietuvos architektūros propagavimo šalyje ir užsienyje. Taryba taip rengs pasiūlymus ir rekomendacijas dėl architektūros sritį reglamentuojančių teisės aktų rengimo ir tobulinimo, architektūros kokybės svarbos sklaidos, kitais šios srities klausimais, kuriuos kultūros ministras teiks tarybai svarstyti.

Kultūros ministerijos nuotr. 
https://structum.lt/wp-content/uploads/2020/03/LV_structum_outdoor_340x430_0320.jpg

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Būk pirmas!