Išskirtinis būstas – pirmoje pasaulyje gyvenamojoje jachtoje: butų kainos prasideda nuo 9,5 mln.

2021 m. lapkričio 25 d.

Structum.lt.

portalas@structum.lt

Nedaug kelionių yra tokios prabangios, kaip viena išskirtine jachta. Nepriekaištingas aptarnavimas, nuostabi aplinka, išskirtiniai patogumai ir dieviška virtuvė sukuria unikalią patirtį, kurios galbūt niekada nenorėsite palikti. Tam, kad gyventumėte tokioje prabangoje, pirkti visos superjachtos nereikės – užteks nusipirkti vieną iš joje siūlomų būtų. Tačiau jie įkandami toli gražu ne kiekvienam.

Skelbiama, kad 2024-aisiais į vandenį bus nuleista superjachta „Somnio“, kurioje parduodami net 39 itin prabangūs apartamentai. Jų kaina taip pat įspūdinga – prasideda nuo 9,5 mln. eurų.

222 metrų ilgio ir 33 500 BRT (bendro registro tonažas) „Somnio“ bus didžiausia jachta pasaulyje pagal ilgį ir tūrį. Dabartinis rekordas yra „Azzam“, kurio ilgis yra 180 metrų. „Somnio“ kainuos stulbinančius 500 mln. eurų. Šį prabangos etaloną stato Norvegijos bendrovė VARD.

Vietoj įprastų kajučių, jachtoje bus įrengti itin prabangūs butai su plačiais langais. Mažiausi butai bus beveik 190 kvad. m ploto, įskaičiuojant vidaus ir lauko erdves. Didžiausi – kone 1 tūkst. kvad. m ploto, įskaitant beveik 400 kvad. m užimsiančią privačią terasą.

Kiekvieno buto interjeras bus įrengtas pagal užsakymą. „Somnio“ bendradarbiauja su trimis geriausiomis dizaino įmonėmis, kurios specializuojasi buriavimo srityje: „Tillberg Design of Sweden“, „Winch Design“ ir „Luttenberger Design“.

Savininkai galės pasirinkti miegamųjų ir kitų kambarių skaičių, taip pat privačią virtuvę, sporto salę ar biblioteką. Kiekvienas butas turės privačią lauko erdvę, o tai reta net tarp didžiausių superjachtų pasaulyje, kadangi dauguma jų turi visiems svečiams atviras lauko erdvės.

Langai nuo grindų iki lubų užlies apartamentus šviesa ir iš jų atsivers nuostabus vaizdas. Būstų savininkai galės grožėtis ikoniškomis Amalfio pakrantės uolomis, Niujorko panorama ar net pamatyti baltuosius lokius ir pingvinus Antarktidoje – visa tai iš savo privačių butų.

Natūralu, kad laive bus daugybė patogumų. Jame bus didelis laivagalio denis, kuriame įsikurs paplūdimio klubas su baseinu ir du dideli SPA centrai. Taip pat bus daug gultų ir sėdimų vietų, o jei norėsite užsiimti vandens sportu, galėsite užsukti į jachtos laivagalyje esančią prieplauką, kurioje bus žvejybos, nardymo, paviršinio nardymo ir kiti ekspertai. Taip pat jachtoje bus įrengta sraigtasparnio nusileidimo aikštelė gyventojams, norintiems atvykti stilingai.

Viduje bus du restoranai. Pasaulinio lygio virėjai įlips į pasirinktas vietas, kad gamintų savo garsiausius patiekalus ir padėtų gyventojams pasinerti į vietos kultūrą. Jachtoje taip pat bus 10 tūkst. butelių vyno rūsys, viršutiniame aukšte įrengta poilsio zona ir biblioteka, sporto baras, kino teatras.

https://structum.lt/wp-content/uploads/2022/07/soninis2.jpg

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Būk pirmas!