Ką reiškia gyventi debesyse?

2018 m. lapkričio 13 d.

Admin.

Šis futuristinis mišrios paskirties dangoraižis gali padėti įgyvendinti svajonę gyventi ant debesų.  „Cloud City“ – 65 aukštų daugiafunkcinis kompleksas – debesų forma, susidedanti iš sugrupuotų vienetų.

65 aukštų bokštą sudaro  „debesų blokai“, kurie yra skirtingų funkcijų – atskiri būsto vienetai, biurai, viešbučiai ir prekybos vietos, terasas ir žaliąsias zonas. Jo žaisminga struktūra sukuria įvairovę, kuri retai matoma tradicinio dangoraižio dizaine.

Projektą sukūrė Kazachstano architektų sąjunga, kaip vieną iš idėjų Pasaulinio architektūros festivalio konkurso kategorijoje  „Komerciniai mišrios paskirties ateities projektai“.

2015 metais vykusio Pasaulinio architektūros festivalio organizatoriai paskelbė dar apie 338 projektus, kurie buvo apdovanoti. Tarp kristalinių kalvų, natūralių viešųjų erdvių ir sodrių miestų ekosistemų „Cloud City“ buvo pasirinktas kaip vienas iš geriausių neįrengtų ateities projektų.

Kasmet vykstančiame Pasaulio architektūros festivalyje pristatoma futuristinė architektūra, ekologiška architektūra, dangoraižių architektūra, natūralios šviesos projektavimas.

https://structum.lt/wp-content/uploads/2020/04/PAROC_ULTRA_2020_Structum_340x430.jpg

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Būk pirmas!