Kaip naudoti spalvų blokavimo metodą interjere?

2018 m. rugsėjo 17 d.

Agnė.

Spalvų blokavimas – tai metodas, kurį sudaro dviejų ar daugiau ryškių spalvų susiejimas. Tai populiari interjero dizaino tendencija, kurią virtuvėje lengvai galima pasiekti kontrastingomis spintelėmis su stalviršiais ir sienų apdaila. Interjero žurnalistė Nataša Levy (Natasha Levy) pateikia tris pavyzdžius, kurie pasiteisins beveik bet kokio dydžio ir išplanavimo virtuvėje.  

Spalvų blokavimo tendencija – puikiausias pasirinkimas, suteikiantis galimybę panaudoti kelis, tarpusavyje kontrastuojančius, atspalvius ir tokiu būdu pasiekti iš tiesų įspūdingą rezultatą.  

Aukso reformų virtuvė Kopenhagos biurams 

Danijoje, prekinis ženklas „Reform” atnaujino standartines virtuvės spinteles į blizgančias, žalvarines spintelių duris. Geltonos sienos ir beveik tiek pat akį rėžiančios spintų durelės sukuria tviskėjimo įspūdį. Dar daugiau spalvų žaismingumą ir kontrastą paryškina apšvietimas.  

Verslo centre, kuriame yra gana didelis žmonių judėjimas, pasirinktos natūralios medinės grindys.   

Buto Paryžiuje virtuvė 

Šioje būstinėje smaragdinė virtuvė kontrastuoja su mediniu stalviršiu. Spalva laminuota. Žalia naudojama ir langinėms, plytelių fragmentams. Žalios spalvos elementai naudojami ir pastato fasade.  Tokiam žaismui nėra šiuolaikiško stiliaus apribojimų. Pasak Natašos Levy, žalia yra tobuliausia spalva, ieškantiems visada moderniais išliekančių spalvinių derinių.  

Virtuvė, kuri demonstruoja – nekenčiu virtuvės 

Nors dauguma, pajūrio apartamentų yra ryškiai rausvos spalvos, interjero dizainerių studija R2 Studio“ Londone, įrenginėdami apartamentus, pasirinko ryškiai raudoną, geltoną ir žalią, blizgaus paviršiaus, virtuvę. Virtuvės centrinėje dalyje – mėlyna, geltona ir žalia sala”.

https://structum.lt/wp-content/uploads/2019/03/download-2.png

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Būk pirmas!