Kaip stilingai įkomponuoti duris į interjerą ir namą į aplinką?

2018 m. spalio 18 d.

Agnė.

Kartais durų parinkimas ir pritaikymas prie kuriamo interjero gali tapti rimtu galvos skausmu. Tenka galvoti apie skirtingų tekstų, spalvų sintezę. Durys gali mažiau kristi į akis, išnykti ir tapti neatsiejama interjero dalimi. O namas gali tapti aplinkos veidrodžiu.

Net smulkios detalės gali sukelti didelį nesuderinamumą rafinuotumo ir elegancijos požiūriu. Kaip to išvengti? Vienas iš būdų – naudoti tos pačios, kaip ir sienos, medžiagos ir spalvos duris. Tačiau durys nebūtinai turi būti tradiciškai medinės ar bent jau medį imituojančios. Aliuminis gali būti panaudojamas durų ir sienos padengimui. Antra super medžiaga – stiklas. 

Sukurti meno kūrinį

Yra kitas kelias – duris paversti meno kūrinio dalimi. Kartais spalvų ir medžiagų kontrastai gali atrodyti labai įdomūs. Dizaineris išdavė paslaptį, kad aliuminis gali puikiai prisitaikyti prie skirtingo storio gipso sienų, o skirtingos paviršiaus spalvos sukurti tobulą meno kūrinį.

Jeigu abejojate dėl durų, pažvelkite į dailininko Dago Aitkeno (Doug Aitken) sukurtą tipišką Kalifornijos rančos stiliaus namą, visiškai uždengtą veidrodžiais.

Namas yra taisyklingos geometrinės formos. Fasado paviršius padengtas prieš namą plytintį paviršių atspindinčiu veidrodžiu. Stebėtojų dėmesį prikausto begalinis šviesos žaismas, kuriame paskęsta ir durys, ir langai. 

https://structum.lt/wp-content/uploads/2020/03/LV_structum_outdoor_340x430_0320.jpg

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Būk pirmas!