Kaunas 3000

2017 m. gruodžio 8 d.

Admin.

Kas suaugusiam žmogui yra miestas? Kaip mes jį tobuliname?

 

Tikriausiai kiekvienas kaunietis turi miesto viziją ir bando vienaip ar kitaip ją įgyvendinti bei pasiekti. Ypatingai miesto veidas svarbus architektams, kurį jie gali keisti ir transformuoti lengviau nei kiti.

Spalvinga jaunų architektų grupė, susibūrusi į 200M2komandą, jau kelis metus organizuoja kūrybines dirbtuves įvairaus amžiaus vaikams. Renginių metu architektai jaunosios kartos klausia: kaip jie įsivaizduoja juos supančią aplinką ir ką norėtų joje pakeisti.

Šiais metais, gruodžio 7-10 dienomis, vyksiančiame socialiniame projekte KAUNAS 3000 vaikai turės kūrybingai atsakyti į klausimą – kaip jie įsivaizduoja Kauno miestą 3000-aisiais metais. Mokiniai, surinkti iš skirtingų miesto mokyklų, bus pagrindiniai savo miesto vizijos plėtotojai. Jų vaizduotė bus pagrindinis darbo įrankis, pasitelkiant kartoną, klijus, markerius ir net 3D spausdintuvą. Projekto metu bus sukurtas ateities miesto maketas, kurį vėliau kauniečiai bei miesto svečiai galės pamatyti specialioje KAUNAS 3000 parodoje.

Organizatoriai tiki, kad jaunoji karta gali itin kūrybiškai pažvelgti į šią temą ir suformuoti originalių idėjų, susijusių su mūsų aplinkos ir visuomenės įvaizdžiu po mažiau nei 1000 metų.

Šį renginį taip pat papildys ir įvairių sričių profesionalų pranešimai. Renginyje dalyvaus: „PUPA“ atstovas Tadas Jonauskis, Smart_Kaunas 3000 idėjos puoselėtojas Paulius Grigaliūnas, Nekilnojamo turto vystytojai „011“Mantas Jaruševičiusbei Giedrius Sidaravičius pasidalins žiniomis apie estetinius sprendinius racionalioje statyboje, Liudas Ubarevičius kvies visus pasinerti į virtualų pasaulį, bei architektėRūta Barisaitė pristatys parametrinės architektūros subtilybes.

Pranešimų sužinosime apie esminius miestų plėtros principus, apie virtualius ir išmanius miestus ir apie tai, kokios priemonės yra naudojamos tobulinant miestą.

Projektas Kaunas 3000 – tai didelis nuotykis, kurio metu dideliais žingsniais leisimės į kelionę link ateities.

 

Daugiau informacijos:

http://200m2.lt/kaunas-3000/ 

https://www.facebook.com/200m2dirbtuveles/ 

Temos:

https://structum.lt/wp-content/uploads/2022/08/340x430-px_Structum.lt_.png

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Būk pirmas!