Kelių ir parkų apšvietimas, saulės jėgainės

2017 m. lapkričio 28 d.

Admin.

UAB „Mazgas“ – jau 26 metus Lietuvoje žinomi apšvietimo ir saulės jėgainių inžinieriai.

Vilniaus gatvės apšvietimas

Vienas naujausių įmonės „Mazgas“ projektų – Vilniaus g. Vilniuje įrengtas apšvietimas. Visapusiškai atnaujintoje gatvėje atkarpa nuo Labdarių g. iki Gedimino pr. dabar skirta tik pėstiesiems ir dviratininkams. Vilniečių ir į sostinę trumpam atkeliaujančių asmenų pamėgtoje gatvėje įmonė įrengė naują šviesos diodų (LED) apšvietimą su nuotolinio valdymo bei kontrolės sistema, kuri leidžia operatyviai reaguoti į galimus gedimus, nuotoliniu būdu valdyti apšvietimo sklaidą ir srautą. Šiuolaikiškas bei ypač modernus apšvietimas padeda ne tik taupyti energiją, bet ir suteikia teritorijai erdvinio jaukumo ir visapusiško komforto.

Saulės elektrinės

Įmonė „Mazgas“ taip pat specializuojasi saulės elektrinių projektavimo, tiekimo, priežiūros ir montavimo srityse.

Gamintojo „Sharp“ oficialus atstovas Lietuvoje siūlo didelio naudingumo (net iki 360 Wp) modulius, išsiskiriančius ypatingu našumu (t. y. geru įeinančios (saulės) ir išeinančios (elektros) energijos santykiu). Didesnė galia ir našumas ypač rekomenduotini, kai ant stogo yra ribotai vietos ar leistina maža apkrova. Siūlomi saulės moduliai pasiekia labai didelį net 19,8 %, našumą.

Finansinė nauda

Dėl didėjančių elektros kainų ir mažėjančių saulės energijos sistemų kainų įsigyti FV sistemą yra prasminga investicija į ateitį saugumo, ekologiniu ir finansiniu požiūriais.

Pranešimai apie tarifų už parduodamą energiją mažinimą daugelyje šalių formuoja nuomonę, kad saulės energijos gamyba nebeapsimoka. Tačiau, be tarifų už parduodamą energiją, yra ir kitų faktorių, dėl kurių naudoti saulės energijos sistemas atrodo patrauklu ekonominiu požiūriu.

Pastaraisiais metais elektros energijos kainos iš valstybinių tinklų Europoje staigiai didėjo vidutiniškai 4,3 % per metus. Tikimasi ir tolesnio kainų augimo. Kartu saulės elementų kainos smarkiai sumažėjo, o tai turi teigiamos įtakos, kalbant apie investicijas. Tai reiškia, kad iš principo elektros gamybos iš saulės energijos kaina sumažėjo. Saulės energija dabar labiau Tprieinama nei įprastai gaminama elektra ir šis finansinis pranašumas tik didės, augant perkamos energijos kainoms. Privati saulės energijos sistema užtikrina nepriklausomybę nuo kitų asmenų reguliuojamų kainų.

Temos:

https://structum.lt/wp-content/uploads/2019/06/silver-sky-baneris.gif

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Būk pirmas!