Kiliminės plytelės šiuolaikiškam ir tvariam interjerui

2018 m. liepos 26 d.

Admin.

„Amtico International“ rinkai pristato aukštos kokybės prekių ženklo AMTICO CARPET kiliminių plytelių kolekciją, skirtą visuomeniniam bei privačiam sektoriui. „Aukštos kokybės ir estetiškai patrauklūs gaminiai harmoningai įsilieja į kiekvienos komercinės aplinkos interjerą. Jie garsėja kaip itin lengvai prižiūrimi ir suteikia galimybę sukurti savitus sprendimus“, – sako įmonės „Interjero linija“, kuri yra šio ženklo atstovė Lietuvoje, vadovė Dainora Kizevičienė.

Aukštos kokybės AMTICO CARPET sudaro 11 individualių kolekcijų, 22 dizainai ir 106 spalvų sprendimai. Tai „Amtico International“ dizaino komandos Anglijoje atrinktos kiliminių plytelių kolekcijos, skirtos Anglijos bei Europos rinkoms. Kolekcijų išskirtinumas – puikus dizainas, aukšta kokybė ir 100 metų gamybos patirtis JAV. Subtili estetinė išraiška AMTICO CARPET kolekcijai leidžia išlikti ilgalaikei ne tik kokybės, bet ir dizaino, funkcionalumo bei aktualumo prasme. Juk būtent to reikia kiekvienai komercinei aplinkai. Dėl skirtingos sudėties, svorio, audimo būdo ir plytelių matmenų kilimų kolekcijas lengva pritaikyti kiekvienam sektoriui, norint išskirti, suskirstyti zonomis ar sukurti savitą įdomų sprendimą. Danga, skirta 32, 33 klasės pastatams, lengvai ir greitai paklojama. „Tai nuolat gyva elegancija, tinkanti bet kokiuose komerciniuose interjeruose: tiek klasikiniuose, tiek minimalistiniuose“, – įsitikinusi D. Kizevičienė. Svarbiausia, kad bet kurį gaminį įmanoma individualizuoti, parenkant norimą dydį, formą, spalvų derinius.

Visas kiliminių plytelių gamybos procesas neatsiejamas nuo kruopštaus specialistų darbo. AMTICO CARPET kiliminės plytelės gaminamos iš „Invista Antron® Lumena“ nailono 6.6 siūlų ant PVC pagrindo. „Dėl tokios sudėties gaunami išskirtinio atsparumo ir puikias dėvėjimosi ypatybes turintys paviršiai. „Antron® nailono 6.6 siūlas ir speciali sutvirtinta molekulinė struktūra leidžia išlaikyti formos neprarandantį paviršių ilgus metus. Be to, kiliminių plytelių paviršiaus motyvas ar raštas išlieka estetiškas ir aiškus, – kiliminių plytelių išskirtinumą akcentuoja „Interjero linijos“ vadovė D. Kizevičienė. – Technologija „XGuard“ užtikrina, kad į šios kolekcijos grindų dangos paviršių neįsiskverbtų nešvarumai ir nesudarytų dėmių. Itin svarbu, kad paviršius yra lengvai valomas, tai mažina eksploatacijos išlaidas. Dar viena naudojama technologija „ColorSafe“ garantuoja, kad kiliminių plytelių paviršius yra atsparus blukimui.“

AMTICO CARPET kiliminės plytelės – tai ne tik stilingas ir modernus interjeras, bet ir visi tekstilinių grindų privalumai, susiję su komfortu, sveikata, atsparumu slidumui bei akustinėmis ypatybėmis. Degumo klasė – Cfl-s1, slidumo – DS, garso sugeriamumas – 23–28 dB.

 

UAB „Interjero linija“,
Jonavos g. 254, LT-44132 Kaunas, mob. 8 678 22 393, interneto
Svetainė interjero-linija.lt

Temos:

https://structum.lt/wp-content/uploads/2019/03/download-2.png

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Būk pirmas!