Kinijoje duris atvėrė aukščiausias pasaulyje viešbutis

2021 m. liepos 14 d.

„Structum“ redakcija.

portalas@structum.lt

Didžiausiame pagal populiaciją Kinijos mieste Šanchajuje atidarytas neeilinis viešbutis. Skelbiama, kad viešbutis „J Hotel“ yra aukščiausias pasaulyje.

Naujasis viešbutis užima viršutinius 632 metrų aukščio „Shanghai Tower“ aukštus. Šiame viešbutyje, kuris turi restoraną 120 aukšte su panoraminiu vaizdu, SPA zoną, barus ir baseiną, galima užsisakyti 165 kambarius.

Į aukščiausiu pasaulyje tituluojamą viešbutį galima patekti moderniu ir ypač greitu liftu – jis juda 18 metrų per sekundę greičiu.

Tiesa, apsistoti tokiame viešbutyje galės ne kiekvienas. Prabangi viešnagė jame gali siekti 8,7 tūkst. eurų už naktį. Apsistojus liukso kambaryje, svečiai galės visą parą naudotis asmeninio liokajaus paslaugomis.

Tiems, kurie mėgsta taupyti ir apsistoti kuklesnėmis sąlygomis, pati pigiausia vienos nakties viešnagė viešbutyje „J Hotel“ kainuos „viso labo“ 472 eurus.

Skelbiama, kad viešbutis priklauso vienai didžiausių valstybinių viešbučių ir turizmo bendrovių „Jin Jiang International“.

Visgi ateityje viešbučiai nebeturėtų įsikurti tokiuose aukštuose dangoraižiuose. Šį mėnesį Kinijos valdžia dėl saugumo uždraudė statyti pastatus, kurių projektinis aukštis viršija 500 metrų.

Vyriausybė taip pat ketina apriboti statomų daugiau kaip 250 metrų aukščio pastatų skaičių. Be to, valdžia griežtai kontroliuos, kaip statomi visi 100 metrų aukštį viršysiantys statiniai ir kaip juose bus užtikrinamas priešgaisrinis saugumas.

https://structum.lt/wp-content/uploads/2021/06/šoninis-baneris_ios_apple.gif

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Būk pirmas!