Kitokia darbo vieta: biuras, kuris tilps bet kuriame kieme

2021 m. sausio 13 d.

„Structum“ redakcija.

portalas@structum.lt

Dizaino studija „Livit“ sukūrė kabiną, kuri gali būti naudojama kaip biuras, leidžiantis dirbti gamtos apsuptyje neišeinant iš namų. Tai tapo ypač aktualu, pasaulį užvaldžius Covid-19 pandemijai.

Minimalistinėje patalpoje gali tilpti rašomasis stalas, tačiau jį kada panorėjus galima pašalinti. Toks darbo namuose sprendimas žmones priartina ir prie gamtos, nes šis statinys gali būti pastatytas bet kuriame kieme. Šio pastato matmenys yra kiek didesnės nei 2×1,8 metro. Tai reiškia, kad jo viduje gali tilpti ir labai didelė lova. Taigi ši erdvė gali tapti ne tik darbo ar laisvalaikio praleidimo erdve, bet ir svečių ar vaikų kambariu.

Minimalistinį statinio dizainą priekyje paįvairina didelis juodas stiklas, todėl dirbantis žmogus gali pasijausti lyg dirbtų lauke.

„Mūsų tikslas yra žmonėms padovanoti nuostabias patirtis. Šis išskirtinis statinys gali suteikti pridėtinės vertės kasdieniam gyvenimui. Žmogus šiame minimalistiniame dizaine turi galimybę susikoncentruoti ir netgi priartėti prie gamtos“, – sako Vokietijos pramonės dizaineris Torstein Aa.

Dizaino studija „Livit“ jau kurį laiką plečia savo produktų asortimentą, kuris būtų pritaikytas darbui iš namų.

Livit nuotr.

https://structum.lt/wp-content/uploads/2021/03/ISMANI_KLINIKA_SONINIS_BANERIS-1.gif

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Būk pirmas!