Komfortas palėpėje per stogo langus

2017 m. balandžio 27 d.

JŪRATĖ PILIBAITIENĖ.

Norėdamos patenkinti šviesos poreikį, visos stogo langus gaminančios įmonės skiria daug pastangų. Šiuolaikiškas dizainas ir techninis sprendimas, funkcionalumas, patogus ir saugus naudojimas, preciziška vokiška kokybė – tokie yra jau daugiau nei 30 metų gyvuojančių stoglangių „Roto“ pranašumai. Nuolat tobulėjantis gamintojas rinkai kaskart pristato naujų gaminių. Naujosios kartos mediniai ašinio varstymo langai „RotoQ“ yra tik „medium“ ir „premium“ klasių, jų galima įsigyti tik iš profesionalų, pavyzdžiui, UAB „Agmeka“.

Stogo langas „RotoQ-4“ valdomas viršuje esančia rankena, o atsiveria per vidurį. Šios savybės leidžia lengvai varstyti langą net ir tada, jei po juo stovi baldai. Languose standartiškai įrengiamas termoizoliacinis blokas, saugantis namus nuo šilumos praradimo – tai šilčiausias savo klasės stogo langas rinkoje. Galima rinktis įvairių rūšių stiklinimą: atsparų krušai, nepraleidžiantį garso arba su danga nuo rasojimo. Svarbu ir tai, kad montavimo darbai atliekami saugiai, nes kiekvienas etapas patvirtinamas spragtelėjimu, o pačius darbus gali atlikti ir nedidelę patirtį turintis darbininkai. Būtina atkreipti dėmesį ir į reguliuojamą „Roto“ furnitūrą, kuri suteikia galimybę varčią reguliuoti net ir stogo langą sumontavus.

Galima rinktis ir langus „RotoQ Tronic“. Jie gali būti varstomi ne tik rankiniu būdu, bet ir naudojant sieninį jungiklį arba su nuotolinio valdymo pultu. Tai suteikia patogumo stoglangį valdyti, kai jis įrengtas sunkiai pasiekiamose vietose.

Gamintojas suteikia net 15 metų garantiją medžiagoms, kad dėl krušos neįtrūks išorinis grūdintas stiklas, taip pat apkaustams bei rėmams nuo įtrūkimų.

„Roto Designo“ – su apatine varstymo rankena

„Roto Designo“ – energiją taupančių langų linija, užtikrinanti idealų patalpų apšvietimą. Siūlomi keli šios linijos lengvai ir ekonomiškai įrengiami variantai.

„Roto Designo R8“ – visiškai atsidarantis langas.

Tai nauja „premium“ klasės stogo langų linija, išsiskirianti unikaliu dizainu, modernia spalva (rėmas padengiamas aukštos kokybės antracito metališku laku), aukštu funkcionalumu. Langas yra su dvejopa atidarymo sistema, o daugiafunkcė rankena yra įmontuota apatinėje varčios dalyje. Lango varstymo funkcija ties ašimi, esančia 3/4 lango aukščio, garantuoja efektyvų vėdinimą ir galimybę prie atviro lango prieiti visu ūgiu. Lango valymo poziciją užtikrina automatinis lango fiksavimas į šią padėtį. Keturi užrakinimo taškai laiduoja visišką stoglangio saugumą ir sandarumą. Gamykloje įmontuotas termoizoliacinis blokas WD susideda iš elastinio polipropeno, kuris yra atsparus ultravioletiniams spinduliams ir oksidatoriams. Šis sprendimas nulemia 15 % geresnę stogo lango perimetro izoliaciją ir penkiais laipsniais aukštesnę temperatūrą tarp rėmo ir stogo. Visa tai užkerta kelią kondensato atsiradimui, blokuoja šalčio tiltelių susidarymą pažeidžiamiausiose vietose, stogo langas nepraleidžia drėgmės, vėjo ir garso, apsaugo nuo šilumos praradimo. Šiam gaminiui suteikiama 15 metų garantija.

„Roto Designo R6 RotoTronic“ – ašinio varstymo nuotolinio valdymo langas. Šis langas tinka sunkiai prieinamoms vietoms. Varstomas variantas idealiai papildo visiškai atsidarantį langą „Designo R8“ ir tai suteikia palėpei daugiau šviesos. Šis modelis aprūpintas elektrinio valdymo mechanizmu, leidžiančiu valdyti langą sieniniu jungikliu arba nuotolinio valdymo pultu.

„Roto Designo R7“ – langai su pakelta atidarymo ašimi. Šis modelis yra dviejų tipų: medinis arba plastikinis. Stogo langą galima montuoti ir žemiau, nes jį patogu varstyti ir stovėti po juo pravėrus. Varstymo ašis yra 3/4 lango aukščio, todėl varčia patenka į išorę. Tai garantuoja laisvą priėjimą prie stoglangio, o jį atvėrus leidžia prie jo stovėti visu ūgiu. Varstymo rankena sumontuota apačioje, todėl patogu varstyti, o 180 laipsnių kampu apsiverčiantis langas garantuoja patogų valymą. Išorinis lango apskardinimas be įsuktų varžtų apsaugo patalpą nuo nešvarumų, drėgmės bei įsilaužimų. Langų su pakelta varstymo ašimi standartinėje komplektacijoje yra grūdinti stiklo paketai „bluLine“. Jie atsparūs krušai, sulaiko šilumą žiemą ir nepraleidžia per daug kaitros vasarą. Svarbiausiems lango elementams (įstiklinimui ir furnitūrai) suteikiama 15 metų garantija.

Laiptai į palėpę

Kad būtų galima saugiai ir patogiai pakilti į palėpę, būtina pasirūpinti ir laiptais. Laiptai „Roto“ išsiskiria tuo, kad atvežami jau paruošti montuoti.

Klientui siūlomi trijų tipų laiptai: ištraukiami (reikia ruošti vietą palėpėje), mediniai (trijų segmentų, nereikia ruošti vietos palėpėje) ir aliumininės pakopos su žirkliniu mechanizmu (nereikia ruošti vietos palėpėje). Palėpės laiptai „Roto“ išsiskiria gerais šilumos izoliacijos rodikliais ir pačios aukščiausios – ketvirtos – klasės oro infiltracijos koeficientu. Gamintojas siūlo įvairių matmenų palėpės laiptus. Aukšta medžiagų kokybė, griežta gamybos proceso kontrolė pirkėjams garantuoja saugų palėpės laiptų naudojimą ilgus metus.

Langais ir laiptais „Roto“ prekiauja UAB „Agmeka“. 

Adresas: Žalgirio g. 131, LT-08217 Vilnius, E-mail.: info@agmeka.lt, El. paštas: info@agmeka.lt

 

Temos:

https://structum.lt/wp-content/uploads/2019/03/download-2-1.jpg

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Būk pirmas!