Kur tyliai teka vanduo… Geberit saugo jūsų saldų miegą

2019 m. balandžio 26 d.

Admin Structum.

admin@estructum.lt

Norint užtikrinti gerą garso izoliaciją, viską būtina nuspręsti dar projektavimo stadijoje ir suderinti su architektais, santechnikos inžinieriais bei montuotojais. Vyrauja klaidinga nuomonė, kad santechnikos sistemų garso izoliacija yra brangus ir dėmesio nevertas dalykas. Tačiau, jei su projektu dirba asmenys, išmanantys akustiką ir teisinius reikalavimus, jie net neabejodami sieks pastatyti pastatą su optimizuota garso izoliacija. Pranašumai akivaizdūs – pavyzdžiui, jeigu viešbutyje tylu, vadinasi, svečiai patenkinti, tai reiškia, kad investicijos į viešbučio turtą ir veiklą yra saugios.

Geberit sujungia dalykus, kuriems lemta būti kartu

Šiuos klausimus reglamentuoja standartai, kurie ateityje bus taikomi vis daugiau ES šalių. Tokie standartai, pavyzdžiui, DIN 4109, nustato pastatų triukšmo ribas ir minimalius garso izoliacijos reikalavimus. Šalyse, kuriose neprivaloma laikytis šio standarto, pastato savininkas gali susitarti dėl šių reikalavimų įgyvendinimo, taip užtikrindamas svečių komfortą bei ilgalaikę pastato vertę.

Geberit siūlo tris mažatriukšmes nuotekų sistemas: Geberit Silent-PP, Geberit Silent-db20 ir Geberit Silent-Pro. Jas galima derinti tarpusavyje. Daugiaaukščiuose gyvenamuosiuose pastatuose pasiteisino sistema Silent-PP, kaip itin optimalus būdas prijungti sanitarinius prietaisus (praustuvus, dušus, WC puodus) prie nuotekų magistralinių vamzdynų, o tarpusavyje derindami sistemas Silent-db20 ir Silent-Pro santechnikai gali pasiekti itin aukštus akustinius pastato rezultatus.

Know-how installed

Geberit specialistai nuo 1999 m. gilino žinias ir kaupė praktinę patirtį akustikos srityje Šveicarijos ir kitų šalių laboratorijose. Geberit montavimo elementų bei Silent-PP, Silent-db20, Silent-Pro vamzdžių sistemų garso izoliacijos savybės yra testuojamos akustikos laboratorijose įprastomis montavimo sąlygomis su įvairiomis galimomis kombinacijomis: mūro, gipso kartono plokštės, bakeliai ir kt. Mūsų ekspertai taiko realius matavimo metodus, kad tiksliai nustatytų garso izoliacijos lygius kiekvienu konkrečiu atveju.

Geberit Silent-PP vamzdynų sistema puikiai tinka tada, kai reikia greitai ir efektyviai įrengti pastato nuotekų sistemą su optimizuota garso izoliacija. Sistemai būdingos trys svarbiausios savybės:

  • optimizuotos hidraulinės charakteristikos: dėl optimizuotų hidraulinių savybių vamzdžiai užtikrina didesnį pralaidumą esant mažesniam skersmeniui. Taip sumažinamas magistralinės šachtos dydis, todėl sumažėja statybos išlaidos ir sukuriama daugiau naudingos gyvenamosios erdvės;
  • optimizuota garso izoliacija: padidintas vamzdyno pralaidumas leidžia sumažinti keliamo triukšmo lygį. Geberit Silent-PP movinio vamzdžių sujungimo nuotekų sistema puikiai tinka įrengti magistraliniams nuotekų stovams bei akustiškai optimizuotoms nuotekų atšakoms kiekviename pastato aukšte;
  • ekonomiškumas: dėl mažo temperatūrinio plėtimosi montuojant nereikia naudoti kompensacinių movų. Tvirti, mineralais sustiprinti trijų sluoksnių vamzdžiai yra iš dalies atsparūs ultravioletinių spindulių poveikiui, todėl gali būti sandėliuojami lauke.

Daugiau informacijos: www.geberit.lt

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Būk pirmas!