Kuriamos naujos kartos automatinės gaisro gesinimo sistemos

2018 m. spalio 30 d.

Admin.

Naujos kartos automatinių gaisro gesinimo sistemų sukūrimui skiriama beveik 703 tūkst. eurų iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų. 

Įgyvendinamo projekto metu bus kuriamos naujos kartos automatinės gaisro gesinimo sistemos, kurios leis lokalizuoti gaisro plitimą, jam vis dar esant ankstyvojoje vystymosi stadijoje. Tokiu būdu bus sumažinta ugnies padaryta žala ir palengvintas priešgaisrinių gelbėjimo tarnybų darbas.

Įgyvendinus projektą bus sukurtos naujos kartos automatinės gaisro gesinimo sistemos modifikacijos, atsižvelgiant į saugomų pastatų ir turto pobūdį, suteikiančios galimybę pritaikyti inovatyvius gaisro gesinimo metodus, kurie padės išvengti didelės vertės praradimų gaisro atveju ir užtikrins greitesnį veiklos atnaujinimo procesą.

„Stengsimės sistemą modifikuoti taip, jog ji atlieptų naujausius technologinius sprendimus šiomis dienomis, išlaikant optimalią rinkos kainą ir šios sistemos prieinamumą. Daugelis šiomis dienomis diegiamų nestandartinių  sistemų yra pagrįstos vandens kiekio išpurškimu į kvadratinį metrą, tuo tarpu mūsų tikslas – visą tai atlikti kuo mažesnėmis vandens sąnaudomis. Tokiu būdu galėsime sumažinti gaisro metu patiriamus nuostolius: vandens nutekėjimą į kitus aukštus ir, žinoma, užteršto vandens nutekėjimą į kanalizaciją. Dar viena esminių modifikacijų yra numatoma vandens siurbliuose. Turime idėjų kaip spręsti aukštesnių pastatų klausimus. Programavimo ir automatizavimo pagalba ieškosime galimybių kaip gauti gudresnį valdymą, kuris leistų su mažesniais agregatais pasiekti tokių pat gerų rodiklių kaip ir gaisro gesinimo metu.“- teigia sistemų kūrėjas Edvardas Charžauskas. 

https://structum.lt/wp-content/uploads/2019/03/download-2-1.jpg

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Būk pirmas!