Laipiojimo uolomis centrui pasirinktos ypatingos patalpos

2017 m. lapkričio 28 d.

Irena Dirgėlienė.

Prieš penkerius metus Klaipėdoje įsikūręs laipiojimo uolomis centras „Scala Dream“ yra didžiausias tokias paslaugas tiekiantis centras Lietuvoje ir bene didžiausias Baltijos šalyse. Nuolat prisitaikantis prie klientų poreikių centras, anot jo vadovės Tatjanos Kochetkovos, vietą po saule rado ne iš karto – persikraustymo skonį teko pajusti net tris kartus.

Direktorė T. Kochetkova pasakoja, kad prieš penkerius metus įsikūrusiam centrui tinkamas patalpas rasti buvo nelengva. Pirmąjį kartą patalpas teko palikti dėl jas nuomojusios įmonės bankroto. Įsikūrus kitose patalpose, paaiškėjo, kad skirtingų lygių laipiojimo įrangai nepakanka aukščio, norėjosi aukštesnių nei keleto metro patalpų. Be to, šių dienų klientams svarbu ne tik konkretus veiksmas, pavyzdžiui, laipiojimas, bet ir bendravimas su kavos puodeliu rankose, kitų sporto šakų treniruotės. Naujoji vieta buvo nepatogi didesniems renginiams, 250 m2 patalpose darėsi per ankšta, todėl pradėta galvoti apie didesnes ir labiau poreikius atitinkančias erdves. Prieš metus pasisekė rasti žmogų, galėjusį pasiūlyti idealiai laipiojimo uolomis centro veiklai tinkamas patalpas Klaipėdoje. Greitai centras ir persikėlė į jas, esančias Mainų g. 6 numeriu pažymėtame name.

Laipiojimo uolomis centras ypatingą dėmesį skiria šeimoms. Pavyzdžiui, savaitgaliais, nesvarbu, kokio dydžio būtų šeima, ji neribotą laiką gali praleisti kartu centre tik už 15 eurų. Suprantama, kad ne visi šeimos nariai mėgsta laipioti, tad yra galimybė pasėdėti kavinėje, dalyvauti jogos treniruotėse ar įsikurti vaikams skirtoje erdvėje. Teikiamos laipiojimo uolomis paslaugos atskiroms tikslinėms grupėms, pavyzdžiui: vaikams, suaugusiesiems ar tik moterims. Centre organizuojami įvairūs renginiai, galima švęsti vaikų gimtadienius.

Paklausta apie ateities planus, T. Kochetkova sako: „Esame dar toli nuo savo įsivaizdavimo, atsižvelgdami į klientų pageidavimus planuojame plėsti laipiojimo sieną, kuri galėtų būti 11 m aukščio, galvojame apie kitų sporto šakų treniruotes, svarstome, kaip padėti kūdikius auginančioms mamoms. Galvojame apie galimybę pasirūpinti mažyliais, kol jų mamos sportuos ar ilsėsis. Tikimės praplėsti ir kavinės asortimentą, nes šiuo metu joje galima pasivaišinti tik kava, ledais ar saldumynais. Planuodami centro plėtrą, visada turime omenyje savo lankytojų poreikius ir norus“, – atskleidžia savo viziją T. Kochetkova.

Temos:

https://structum.lt/wp-content/uploads/2019/03/download-2.png

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Būk pirmas!