Langų įterpimo į šiltinimo sluoksnį tvirtinimo sistema JB-D®

2019 m. liepos 8 d.

Admin Structum.

admin@estructum.lt

Bendrovės SFS aukštos kokybės tvirtinimo detalės kasdien naudojamos tiek individualios statybos projektuose, tiek visuomeninės bei pramoninės paskirties statybose. Šį kartą SFS, kaip tvirtinimo detalių gamintojas, kalba apie matomas ir nematomas pastato konstrukcijos vietas, t. y. fasado renovaciją, izoliacinius sprendimus ir langų įrengimą.

Kaip nėra standartinių namų ar jų stogų, taip nėra ir standartinių tvirtinimo detalių stogams bei fasadams. Tam, kad gamintojai stogo tvirtinimo detalių pakuotes ženklintų Europos Sąjungoje reikalaujamu CE ženklu, jie privalo gauti Europos techninio sertifikavimo valdybos (ETA) leidimą. Būtent ETA patvirtina gaminamų detalių ypatybių tinkamumą konkrečiai sistemai ar sprendimui. „Dažnai statybininkai pakeičia sprendimus ir apie tai neinformuoja. O kai nesilaikoma sistemos gamintojo ar paslaugų teikėjo nurodymų, negali būti suteikiama ilgalaikė 15–25 metų gaminio garantija, tada galioja tik už statybininkų darbą suteikiamas garantinis laikotarpis, kuris yra gerokai trumpesnis – 2–5 metai. Tokiu atveju nukenčia galutinis vartotojas“, – sakė įmonės „SFS“ atstovas Lietuvoje A. Maslenikov. Jo teigimu, šios aplinkybės ir netinkamų tvirtinimo detalių pasirinkimas lemia, kad namas trumpiau tarnaus, jį eksploatuojant greičiau prireiks remonto darbų, atsiras papildomų išlaidų keičiant sugadintą galutinį stogo ar fasado vaizdą.

Fasadų renovacijos tikslas – sumažinti šildymo išlaidas ir padidinti pastato šilumos izoliaciją. Renovacija prasideda keičiant langus ir įterpiant juos į izoliaciją – į išorę. Atsižvelgiant į būsimus izoliacinius reikalavimus statant pasyviuosius namus, būtina tinkamai sumontuoti langus į izoliacijos sluoksnį. Jei langai būtų montuojami į pastato sieną – langų keitimo ir renovacijos rezultatas būtų ne toks efektyvus, kaip tikėtasi.

Norėdami sumažinti langų ir durų montavimo izoliacijoje laiką SFS sukūrė langų tvirtinimo sistemą JB-D®.

JB-D® – tvirtinimo sistema, kuri beveik visa į langą gali būti sutvirtinama gamykloje. Tik apatinė tvirtinimo linija turi būti sumontuota objekte – naudodamiesi ja galėsite reguliuoti lango padėtį angoje. Maksimalus lango išsikišimo atstumas iš angos – 150 mm.

Lyginant sistemos JB-D® ir impregnuoto medinio ar kitos medžiagos rėmo aplink langą naudojimą, montuojant langą į izoliaciją išryškėja keletas trūkumų ir sunkumų. Pirma – surinkimo laikas ir medžiagos kaina yra daug didesnė, antra – darbai lauko pusėje yra daromi iš vidaus sudėtingai ir nepaisant saugumo reikalavimų, arba naudojant pastolius, kas dar labiau padidina lango montavimo kainą. Be to, mediena yra gyva medžiaga, tad sunku pasiekti reikiamą hermetiškumą, nes medis laikui bėgant traukiasi ir plečiasi.

Mūsų siūlomų tvirtinimo detalių asortimentą galite rasti: 

SFS tinklalapyje www.sfs.lt

Visais rūpimais klausimais galite kreiptis: el.paštu lt.info@sfsintec.biz arba tel. +370 699 24 425

Temos:

statyba
https://structum.lt/wp-content/uploads/2020/04/PAROC_ULTRA_2020_Structum_340x430.jpg

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Būk pirmas!