Lenkijoje atidaromas didžiausias Europoje uždaras vandens parkas

2020 m. vasario 3 d.

Vasario 20 dieną 50 kilometrų į pietvakarius nuo Varšuvos duris atvers didžiausias Europoje po stogu uždengtas vandens parkas „Suntago Water World“.

 Palmės, betonas ir plienas

Jame jau yra 18 baseinų, kurių bendras plotas 3500 kv.m, taip pat  32 vandens kalneliai, kurių bendras ilgis siekia 3,2 km (įskaitant ilgiausią Europoje, kuris siekia 320 metrų). Viską apsups tropinis sodas, kurio plotas siekia 40 tūkst. kv. m. Į sodą palmės ir augalai buvo atvežti iš Malaizijos, Floridos ir Kosta Rikos. Iš viso suskaičiuojama 740 palmių. Norint augalams suteikti natūralias sąlygas, net trijose skirtingose terminėse zonose nuolat bus palaikoma 32 laipsnių Celcijaus karštis.

Tačiau visa tai tik pradžia. Tai tik pirmasis objekto plėtros etapas, vėliau teritorijoje išdygs pramogų parkas, viešbučiai, prekybos centras, konferencijų salės, verslo centrai. Šį gigantą kūrė „Global City Holdings“ ir „Wund Group“ komandos. Jie atskleidžia, kad kai bus baigtas visas projektas, tai bus antras pagal dydį pramogų kompleksas Europoje, kuris užims net 400 ha.

Šiemet nacionalinis Lenkijos laikraštis „Gazeta Wyborcza“ paskelbė, kad parko statyboms jau buvo sunaudota 37 tūkst. kūbinių metrų betono daugiau nei visoms Varšuvos kultūros ir mokslo rūmų statyboms. Taip pat 5000 tonų plieno – pusę Eifelio bokšto svorio. Iš pradžių buvo skelbiama, kad objektas kainuos 150 mln eurų, vėliau suma patikslinta – daugiau nei 170 mln eurų.

Pirmojo etapo statybos buvo pradėtos dar 2017 gegužę ir turėjo būti baigtos iki praėjusių metų pabaigos, tačiau lapkritį „Parko of Poland“ generalinis direktorius Idanas Greidingeris sakė, kad dėl netikėtų pokyčių, parko atidarymas, greičiausiai, bus atidėtas iki šių metų pavasario.

Vandens parko lankytojai galės pasilikti ir pramogauti net kelias dienas ar savaites, nes specialiai tiems, kurie nenori niekur skubėti, yra įrengti 92 modernūs moduliniai nameliai su vaikų žaidimo aikštelėmis, parduotuve.

Iš viso vienu metu parke mėgautis vandens malonumais galės iki 15 tūkst. žmonių.

Toliau Silicio slėnis ir daugiabučiai

Projekto plėtotojas „Global City Holdings“ šiemet jau pasirašė sutartį su „Hotel Professionals Management Group“, kuri teiks konsultavimo paslaugas keturių žvaigždučių viešbučio statyboms, taip pat atliks pastato priežiūrą ir administravimą, kai jis bus baigtas.

„Šis vandens parkas bus geriausia vieta leisti laisvalaikį su draugais ir šeima septynias dienas per savaitę, ištisus metus. Tai pritrauks lankytojus ne tik iš visos Lenkijos, bet ir kitų Europos valstybių. Todėl neatsiejama mūsų projekto dalis yra viešbutis, atitinkantis, aukščiausius kokybės reikalavimus ir svečių paslaugų standartus. Viešbutis taps ir patogia vieta visų rūšių konferencijoms bei renginiams“, – sakė Idanas Greidingeris, „Parko f Poland“ vadovas.

Viešbutyje planuojama įrengti 240 kambarių, taip pat konferencijų sales. Planuojama, kad viešbutis bus atidarytas jau šių metų pabaigoje.

„Tai nepaprastas projektas, jis nepanašus į jokius kitus plėtros planus, kurie vystomi šiandien Lenkijoje. Mūsų komanda didžiuojasi, galėdama tapti jo dalimi“, – spaudai sakė Aleksas Kloszevski, „Hotel Professionals Management Group“ vadovaujantis partneris.

Projekto vystytojas atskleidžia vis naujas šio milžiniško objekto dalis. Tarp jų, jau yra numatyti Silicio slėnio stiliaus biurų pastatai ir daugiabučių kvartalas, sodas.

Bendrovės nuotr.

Temos:

statyba
https://structum.lt/wp-content/uploads/2020/03/LV_structum_outdoor_340x430_0320.jpg

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Būk pirmas!