Lietuvoje pristatyta svajonių virtuvė

2018 m. spalio 16 d.

Agnė.

IDN HOME Lietuvoje pristato naujausią gamintojo „Valcucine“ sukurtą virtuvės modelį. Pažadu, kad pamačius šią, 92 tūkst. eurų kainuojančią elegancijos ir grakštumo šventovę, pasikeis Jūsų požiūris į virtuvės baldus.

Ergonomika, funkcionalumas, inovatyvūs sprendimai – magiški žodžiai, kuriuos bandoma klijuota beveik visiems, be išimties, modernių virtuvių projektams. Tačiau tik ne šį kartą.

Stiklo meistrai iš kartos į kartą perduodavo savo žinias. Jie dirbtuvėse senoviniais instrumentais formuodavo stiklo masę, kad sukurtų rafinuotą tauriųjų paslapčių simbolį. „Valcucine“ puoselėja šią kultūrą, ieškodamas tobulos vietos amatų tradicijų ir naujoviškų technologijų dermės.

Grynųjų formų menas

Stiklas, kaip labai plona, ekologiška ir elegantiška medžiaga, padeda išvengti to tradicinėms virtuvėms būdingo nuobodulio. Kaip pasakojo IDN HOME atstovai, sistema sukurta taip, kad greitai ir patogiai prisitaikytų prie Jūsų poreikių. Kaip ir sumanūs stiklo meistrai, ieškoję metafizinių savybių gryniausioje stiklo masėje, taip ir šis gamintojas „Artematica Vitrum“ sukūrė, skiriant ypatingą dėmesį net ir smulkiausioms detalėms.

Į virtuvę įmontuoti tokie inovatyvūs sprendimai, kaip pavyzdžiui, galimybė čiaupą, lentynas ir kitus funkcinius elementus paslėpti vieno mygtuko paspaudimu, rankos mostu pakeisti apšvietimą ir suderinti jį prie metų laikų.

Virtuvei suteikiama 10 – ies metų garantija. Tačiau kaip pasakoja IDN HOME dizaineriai, „Valcucine“ virtuves pasirinkę klientai grįžta neanksčiau nei po dviejų dešimtmečių ir dažniausiai su klausimu, ką galima atnaujinti virtuvėje, kuri atrodo kaip nauja. 

Vaidoto Darulio nuotr.  

https://structum.lt/wp-content/uploads/2020/10/ismanusis7.gif

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Būk pirmas!