„Lietuvos metų gaminio“ aukso medalis skirtas lietuvių skurtai pastatų fasado sistemai

2021 m. gruodžio 20 d.

„Structum“ redakcija.

portalas@structum.lt

Gruodį paskelbti konkurso „Lietuvos metų gaminys“ nugalėtojai. Tarp aukso medalio laimėtojų statybos ir statybinių medžiagų pramonės grupėje pateko lietuvių sukurtos betoninės apdailos plokštės „Koderus 2in1“.

„Džiaugiamės, jog drauge su Kauno technologijos universiteto atstovais ir betono technologais sukurtos fasado apdailos plokštės sulaukė ekspertų įvertinimo.

Beveik trejus metus bandėme įvairias betono mišinių proporcijas, vykdėme laboratorinius tyrimus siekdami skirtingomis sąlygomis patikrinti ir pagerinti gaminio technines savybes ir ilgaamžiškumą, taip pat nuolat bendravome su statybininkais“, – sako plokščių gamintojų vadovas Domas Raškevičius.

Anot D. Raškevičiaus, „Koderus 2in1“ fasado plokščių gamyboje naudojama užpatentuota technologija, kuri aukštos klasės betoną sujungia su apšiltinimo medžiaga be jokių papildomų priedų.

Ši technologija užtikrina gaminio patvarumą ir atsparumą Lietuvos klimatui būdingiems dideliems temperatūrų svyravimams bei dažniems šalčio-šilumos ciklų pasikeitimams.

„Šiandien Lietuvos statybų sektorius sparčiai auga, pritaiko naujus pažangius sprendimus ir vis drąsiau žengia į tarptautinę rinką. Įmonių pasiekimai neša svarbią žinią – nors esame maži, esame inovatyvūs, sugebame pagaminti išskirtinės kokybės gaminius ir paslaugas“, – pažymi LPK prezidentas Vidmantas Janulevičius.

Konkurso „Lietuvos metų gaminys“ pagrindinis tikslas – didinti aukštos kokybės lietuviškos produkcijos konkurencingumą, pristatyti ir įtvirtinti šalies pramonės produkciją, prekes ir paslaugas vietiniam ar tarptautiniam vartotojui, skatinant rinktis kokybišką lietuvišką produktą, taip vystant Lietuvos verslo plėtrą.

https://structum.lt/wp-content/uploads/2022/01/soninis-baneris-IM8.gif

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Būk pirmas!