Londono dizaino savaitė ir bienalė atidėta iki 2021-ųjų

2020 m. gegužės 21 d.

Pagrindiniai Londono dizaino renginiai, kurie turėjo įvykti šią vasarą, atidėti iki 2021 metų. Planuojama, kad Londono dizaino savaitė vyks 2021 m. birželio mėn., o bienalė – kitų metų gegužę.

Dizaino savaitė turėjo vykti gegužės 19-21 dienomis, tačiau buvo atidėta iki liepos 14-16 d. Situacija išlieka nestabili, tad karantinas buvo pratęstas, o renginys atidėtas metams. Pasak organizatorių, visi renginiai buvo atšaukti, siekiant išlaikyti saugumą,

„Tai nebuvo lengvai priimtas sprendimas, tačiau svarbiausias prioritetas yra lankytojų, parodos dalyvių, klientų ir darbuotojų sveikata. Mes norime užtikrinti, kad dizaino renginiai būtų pristatomi, atsižvelgiant į kiekvieno interesus, bet svarbiausia, kad visi renginiai būtų saugūs“, – aiškino Jedd Barry, renginių organizatorių CDW rinkodaros vadovas.

„Atidėjimas kitiems metams apsaugo nepriklausomo dizaino festivalio ateitį, suteikiant laiko bendruomenei susiburti ir sukurti dar geresnį festivalį 2021 metais“,– tęsė J. Barry.

Renginiai atšaukiami dar ir todėl, kad daugelyje Europos šalių taikomi kelionių draudimai, dėl kurių parodos lankytojai ir dalyviai negalėtų atvykti į renginį.

„Sprendimas priimtas dėl plačiai paplitusių sutrikimų, kuriuos sukėlė koronaviruso pandemija. Beveik 70 procentų renginio dalyvių atvyksta iš užsienio, ir dauguma jų paprašė atšaukti jų dalyvavimą 2020 m.“, – rašoma pranešime spaudai, Londono dizaino mugės svetainėje.

Liks vietiniai renginių elementai

Vis dėlto, nuspręsta mugės, kaip vieno iš svarbiausių dizaino šventės elementų, neatšaukti. Londono dizaino mugė planuojama rugsėjo 12–20 dienomis. Organizatorių atstovas patvirtino, kad šis renginys vis dar vyks, jeigu situacija neblogės kardinaliai.

„Mes ieškome naujų idėjų, kaip įkvėpti ir informuoti savo auditoriją, kartu ją saugant. Bendradarbiaujame su savo partneriais visame mieste, kad surengtume didelę, į ateitį orientuotą, dizaino šventę“, – skelbia bienalės organizatoriai.

Koronavirusas paveikė daugybę architektūros ir dizaino įvykių visame pasaulyje. Į kitus metus nukelta Milano dizaino savaitė, „Salone del Mobile“ ir Venecijos architektūros bienalė.

@Londono dizaino savaitės nuotr.

Temos:

dizainas
https://structum.lt/wp-content/uploads/2020/05/340x430_pentacolor.gif

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Būk pirmas!