Lyg spragtelėjus pirštais: su „Izodom 2000“ sistema galima pasistatyti namą ir pačiam

2021 m. gruodžio 26 d.

Structum.lt.

portalas@structum.lt

Nusprendus statyti namą, dažniausiai ruošiamasi ilgam, sunkiam ir daug nervų pareikalausiančiam procesui. Visgi šiltą ir kokybišką namą galima pasistatyti ne tik greitai, bet ir nesamdant brangiai kainuojančių statybų brigadų. Su „Izodom 2000“ sistema namą galima statyti pačiam.

„Anksčiau tai buvo ateities technologija, kadangi ji visiškai atitinka A++ klasę. Dabar statyba pasivijo „Izodom 2000“, todėl žmonės vis daugiau ieško, kaip galima pasistatyti šiltą, kokybišką namą. O tam ši sistema tinka idealiai“, – sako ilgametę patirtį inovatyvioje statyboje turinčios įmonės „EkoKodas“ vadovas Alvydas Samuolis.

Jis pabrėžia, kad „Izodom 2000“ yra lengvos namo statybos sistema.

„Dažnai naudojamas palyginimas, kad ši sistema surenkama taip lengvai, lyg tai būtų „Lego“ konstruktorius. Klientas gauna pamatus, blokelius sienoms, užlieja juos betonu ir turi šiltą bei itin sandarų namą“, – sako A. Samuolis.

Daugiau kaip 30 metų Lenkijos įmonės vystoma sistema „Izodom 2000“ liktinių klojinių sistema išsiskiria lengva, tačiau kokybiška konstrukcija, mat sienoms naudojami blokeliai gaminami iš Vokietijos bendrovės „BASF“ medžiagų, ji yra sertifikuota. Sutvirtinus blokelius betonu, konstrukcija virsta monolitine.

„Procesas išties lengvas, nereikia turėti jokių išskirtinių įrankių, užtenka pjūklo ir klijų balionėlio, todėl pusė mūsų klientų namą statosi patys. Su šia sistema pasistatyti namą gali net statybų patirties neturintys žmonės.

Gamykloje paruošiame namo pamatus pagal kliento atsiųstą projektą. Jis gauna supjaustytas detales, jas belieka surinkti pagal nurodytą schemą. Tai tarsi didelė puzlė. Jeigu visa tai sudedama kartu su „Izodom 2000“ sienomis, gaunasi viena bendra sistema. Bet jeigu norite tiesiog labai gero pamato ar itin šiltų sienų, galimas ir toks variantas. „Izodom 2000“ sienas galite statyti ant bet kokio tipo pamato ir, žinoma, ant plokštuminio „Izodom“ pamato galima visų sienų statyba. Nesvarbu, ar tai karkasinis namas, ar mūras.

Ji yra be šalčio tiltų, o tai yra labai svarbu klientams norintiems gyventi šiltai. Tai turbūt vienintelė tokia sistema, kuri neturi jokių šalčio tiltų. Ji yra visiškai uždara, todėl namas yra puikiai apšiltinamas ir nepraranda sandarumo. Tokio namo A++ klasė lieka visam laikui“, – „Izodom 2000“ sistemos privalumus vardija A. Samuolis.

Dar vienas tokios sistemos privalumas – ekologija ir taupymas. Klientui atsiunčiama tiek detalių, kiek reikia namui pastatyti, todėl neteršiama aplinka. O sistemos paprastumas garantuoja ir galimybę sutaupyti ne tik pinigų, bet ir laiko.

„Statyba naudojant „Izodom 2000“ sistemą pinga todėl, kad galima sutaupyti darbo jėgos, kadangi sudėti blokelius ir užpilti betonu galima patiems – namas stovės tvirtai ir bus šiltas. Taip pat sutaupoma laiko – tokią konstrukciją galima pastatyti iki penkių kartų greičiau nei įprastą. Be to, nėra perteklinių medžiagų Jeigu namo projektas yra nesudėtingas, sudėti namo pamatus ir surinkti sienas galima vos per kelias savaites“, – sako A. Samuolis.

Surinkus sistemą „Izodom 2000“, nereikia papildomai dėti sąramų, betonuoti žiedo, formuoti šiltų angokraščių ar sandarinti namo. Sistema taip pat išsiskiria universalumu: prie jos tinka bet kokio tipo stogų ar fasadų sistemos, vidaus apdailai galima naudoti tinką arba gipso kartono plokštes.

„Mes padedame žmonėms pasistatyti pasyvius namus, kurių išlaikymas praktiškai nekainuoja“, – sako A. Samuolis.

https://structum.lt/wp-content/uploads/2022/05/Soninis-05-1.jpg

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Būk pirmas!