MAŽAAUKŠTĖS STATYBOS MŪRO LYDERIS ARKO – JAU IR DAUGIAAUKŠČIŲ NAMŲ VYSTYTOJŲ PASIRINKIMAS. Kodėl ARKO blokai tapo rinkos lyderiais?

2019 m. gegužės 29 d.

Admin Structum.

admin@estructum.lt

Atsakant į rašinio pavadinimo klausimą, paprastai galima pasakyti: rinkos lyderiu ARKO tapo todėl, kad visiems vystytojams – tiek privatiems, tiek ir industriniams – rūpi tie patys dalykai. Kad pastatas būtų tvirtas, turėtų aukštą šiluminę inerciją, gerą garso izoliaciją, būtų ekologiškas, turėtų didelį apšiltinimo sprendimų spektrą, būtų atsparus ugniai, ilgalaikis, turėtų gerą vandens įgeriamumą. Ir galų gale – statyba būtų finansiškai efektyvi. Paminėtos savybės leidžia ARKO blokus naudoti ne tik privačių namų, bet ir didelių daugiaaukščių namų projektams. Ir praktinių tokio pritaikymo pavyzdžių Lietuvoje nuolat daugėja.

Vienas pirmųjų tokių projektų – Vilniuje, Mykolo Lietuvio gatvėje, jau baigtas daugiaaukštės statybos projektas, kuriame vystytojai išbandė ARKO produkciją praktiškai, statydami sudėtingesnius pastatus. Kaip sakė AB „Specializuota komplektavimo valdyba“ pardavimo vadovas didmenai Marius Dunčia, tai buvo vieni pirmųjų praktinių bandymų panaudoti mūsų produkciją daugiabučiams. Nors visada buvome žymiai stipresni mažaaukščių, 1–3 aukštų, pastatų statytojų pasirinkimas, pirmasis „daugiaaukštis“ blynas ne tik kad neprisvilo. ARKO blokų naudojimas tokiai statybai taip puikiai atitiko statytojų lūkesčius, kad nuspręsta rinktis ARKO ir dar sudėtingesniems projektams. Be jau paminėtų paties produkto išskirtinumų, labiausiai ARKO tiko dėl darbų greičio, būtinų žmogiškųjų išteklių bei kokybės, kainos ir išeigos santykio. Geras pavyzdys užkrėtė ir taip gimė nauji projektai, kurių sienos kyla kaip tik šiuo metu.

Dabar aktyvaus įgyvendinimo fazėje – Kareivių gatvėje, Vilniuje, statomas net devynių aukštų daugiabutis namas. Kadangi ARKO blokai yra stabilių formų, statytojai gali lengvai ir efektyviai spręsti bet kokius kompleksinius mūro klausimus. Paprasta parinkti reikiamo storio blokus, statant tiek vieną sieną, tiek kelias eiles šalia viena kitos. Didelis asortimentas leidžia manevruoti tiek projektiniame, tiek įgyvendinimo lygmenyje. „Kareivių gatvėje, Vilniuje, statomam daugiaaukščiui žemutiniuose aukštuose buvo naudojami ARKO M15 ir M18 blokai, o, pastatui kylant aukštyn, viršutinėje jo dalyje, sienos mūrytos jau iš ARKO M24 blokų. Konstruktorius, turėdamas pasirinkimą, tiksliai apskaičiavo reikiamas apkrovas ir galėjo idealiai pritaikyti atitinkamą bloką iš didelio ARKO asortimento“, – kalbėjo M. Dunčia. Pašnekovas taip pat priminė, jog ARKO blokų forma yra specialiai pritaikyta tam, kad nereikėtų papildomų kampų rišimo, papildomų žiedų ar kitų technologinių sprendimų. „Darbas su klijais yra patogus ir greitas. Tai leidžia taupyti laiką bei dirbti su mažesniais žmogiškaisiais ištekliais, kas šiuo metu yra itin aktualu statybų rinkoje, nes gerų darbuotojų trūksta. Rezultatai, dirbant su mūsų blokais, įrodo, kad dirbti greitai ir kokybiškai įmanoma. Tereikia tik atsakingai rinktis medžiagas“, – šypsojosi pardavimo didmenai vadovas. Paminėjęs, kad ant projektuotojų stalų guli dar ne vienas toks projektas, jis kvietė visus, kuriems įdomu, kaip praktiškai naudojami ARKO blokai, stebėti Vilniaus Kareivių gatvėje vykstančių statybų progresą.

AB „SKV“, parduodanti ARKO visoje Lietuvoje, taip pat teigia įdėmiai stebinti šalies statybų rinkos situaciją bei proaktyviai reaguojanti į bet kokius pokyčius. M. Dunčia sakė, kad įmonė šiuo metu baigia atnaujinti gamybinę įrangą ir netrukus nudžiugins tiek individualius statytojus, tiek statybos įmones. „Atlikome analizę ir ruošiame naują papildomų produktų gamą, kuri visus maloniai nustebins savo galimybėmis, ypač statybų efektyvumo aspektu“, – paslaptingai sakė pašnekovas. Anot jo, būnant rinkos lyderiu, negalima elgtis kitaip. „Nepamirškime, kad ARKO gaminiai populiarūs ir dėl to, kad yra tarsi gamtos dovana: atrinktas smėlis, atitinkamo minkštumo vanduo ir kalkės –tai visi sudedamieji komponentai. Kaip sakoma, kas iš gamtos, tas puikiai į gamtą ir įsipaišo“, – leido sau pašaržuoti pardavimo vadovas.

Primename, kad šiuo metu Lietuvoje ARKO yra vienas populiariausių prekių ženklų, iš kurio asortimento galite įsigyti silikatinių blokų ARKO M12, ARKO M15, ARKO M18, ARKO M24 bei kelių rūšių ARKO plytų. Visi gaminiai, naudojant kompleksiškus techninius sprendimus, tinka aukščiausios energinės klasės individualių, daugiabučių ir visuomeninės paskirties objektų statybai. ARKO išsiskiria tvirtumu, šilumine inercija, garso izoliacija, ekologiškumu, apšiltinimo sprendimų galimybe, atsparumu ugniai, ilgalaikiškumu, vandens įgeriamumo rodikliais. Tai leidžia vykdyti statybas maksimaliai taupiai ir efektyviai, taupyti būsimo pastato šilumą, kelti energinį komfortą.

„Jei statote ar planuojate statyti, rinkitės ARKO, nes ARKO stato tvirtai. O dabar jau nesvarbu – statote individualų namą ar daugiaaukštį daugiabutį – ARKO tiks visais atvejais. Nepamirškite – namas ir namai yra ne tas pats. Namai – vieta, kurioje esate savimi, į kurią norite grįžti, kurioje smagu tiesiog būti. Tokių namų ARKO jums ir linki“, – baigė pokalbį M. Dunčia.

https://structum.lt/wp-content/uploads/2020/03/LV_structum_outdoor_340x430_0320.jpg

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Būk pirmas!