MEDINĖS KONSTRUKCIJOS IR JŲ TVIRTINIMO BŪDAI

2019 m. sausio 29 d.

Admin.

Bendrovės SFS aukštos kokybės tvirtinimo detalės kasdien naudojamos tiek individualios statybos projektuose, tiek visuomeninės bei pramoninės paskirties statybose.

Kai mediniuose pastatuose reikia ekonomiškai sukurti kūrybišką ir stiprią atraminę konstrukciją, ateina į pagalbą pritaikyti tvirtinimo sprendimai. Sumanūs tvirtinimo būdai itin paklausūs montuojant sudėtingas ir tvirtas medines atramines konstrukcijas. Pasitelkę modernias SFS tvirtinimo sistemas, architektai, dizaineriai ir inžinieriai nuostabias koncepcijas gali paversti ekonomiškai įgyvendinama tikrove – neaukodami saugumo dėl geros išvaizdos.

Naudojant mūsų tvirtinimo detales galima padaryti medinių sijų jungtis nematomas ir labai pagerinti estetinį vaizdą, padidinti atsparumą korozijai (nes detalė pasislepia medienoje). Taipogi ir atsparumas ugniai būtų vertinamas tik medienos, nes tvirtinimo detalė yra medinės konstrukcijos viduje ir ugnis tiesiogiai jos nepasiekia, kol nepradegina storo medienos sluoksnio“, – sako įmonės SFS atstovas Lietuvoje Aleksandr Maslenikov.

Vienas didžiausių ir seniausių įmonės SFS klientų Lietuvoje yra įmonė „Jūrės medis“, kuri gamina ir prekiauja konstrukcijomis iš klijuotosios medienos. Neatsiejama kiekvienos medinės konstrukcijos dalis yra SFS tvirtinimo elementai, kurie padaro įmanomus net didelių tarpatramių sijų arba arkų gamybą bei eksploatavimą, jas sustiprina iki 1000 mm ilgio varžtais ar net iki 3000 mm ilgio sriegtais strypais.

Dar vienas, bet ne mažiau svarbus SFS tvirtinimo detalių pranašumas – kad didžiausio ilgio sijas ir arkas galima transportuoti dalimis. Tai labai supaprastina ir atpigina jų transportavimą, taip pat suteikia galimybę jas pristatyti į bet kurią pasaulio vietą, kur jau statybvietėje šios dalys bus surenkamos į įvairiausias didelių gabaritų konstrukcijas.

Kompanija taip pat gali pasiūlyti tvirtinimo sprendimus ir šiuo metu sparčiai populiarėjančioms CLT, „Prefab“ bei medinių namų statyboms.

Na, o medinei perdangai sustiprinti betonu naudojama „VB sistema“ ypač populiari renovuojant senus pastatus, kai iš senos medinės perdangos norima padaryti eksploatuojamą erdvę.

Vėdinamajam fasadui tvirtinti į betoną ar medį naudojama sistema „Twin UD“.

Naudojant medines konstrukcijas ir mūsų tvirtinimo sprendimus, galima patenkinti net subtiliausias architekto užgaidas. O medis pats atrodo natūralus ir „gyvas“, kas suteikia pastatui išskirtinį grožį, net jau nekalbant apie tokio pastato ekologiškumą“, – teigia Aleksandr.

https://structum.lt/wp-content/uploads/2019/03/download-2-1.jpg

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Būk pirmas!