Modulinis namas – patogus ir praktiškas sprendimas, kurį galite išmėginti

2022 m. liepos 5 d.

Structum.lt.

portalas@structum.lt

Nekantraujančioms įsikraustyti į naują namą šeimoms gamintojai siūlo rinktis modulinius namus. Tokie namai ne tik greitai pastatomi, bet ir nesunkiai pritaikomi prie kintančių šeimos poreikių. UAB „Ryterna Modul“ profesionalų sukaupta patirtis ir gamybinė bazė leidžia ne tik projektuoti ir gaminti aukštos kokybės gaminius, pranokstančius iki šiol buvusias namų statymo galimybes, bet ir juos išbandyti.

 

Modulinių namų vizija ir perspektyvos

UAB „Ryterna Modul“ rinkodaros vadovas Vainius Gabalis pasakoja, kad modulinio namo koncepcija pradėta įgyvendinti užklupus pirmajam karantinui – atsiradus laisvo laiko, imtos plėtoti seniai užgimusios idėjos. „Tuo metu nusprendėme, kad galime sukurti ir rinkai pasiūlyti kitokį namų statybos metodą – tokį, kuris yra tvaresnis, draugiškesnis aplinkai, efektyvesnis gamybos prasme ir galintis užtikrinti gerą technologinį statybos procesų laikymąsi, – pasakoja V. Gabalis. – Privalu, kad modulinio namo statybos gali užtrukti iki 6 mėnesių.“

 

ryterna modul modulinis namas

 

Modernus ir universalus sprendimas

Moduliniai objektai žavi ir stebina universalumu bei funkcionalumu, todėl nieko keista, kad juos dažnai pasirenka aktyvų gyvenimo būdą mėgstantys asmenys.

Modulinė architektūra yra inovatyvi, funkcionali ir specifinė. Kaip jau minėta, statiniai projektuojami, gaminami ir įrengiami itin sparčiai, o jų eksploatacija atveria kur kas daugiau galimybių nei tradicinė statyba. Iš vienos vietos į kitą tokie objektai gali būti perkeliami lengvai ir greitai. Žinoma, jiems keliami tokie patys reikalavimai, reikalingi tokie patys dokumentai kaip ir rengiant ar statant įprastą gyvenamąjį namą. Taip pat reikalaujama, kad atitiktų A++ energinio naudingumo klasę.

Bene didžiausias modulinių namų išskirtinumas yra tas, kad namą bus galima įsigyti visiškai įrengtą – kartu su lėkštėmis, puodeliais bei „smart house“ sprendimais. „Čia matome papildomą naudą klientui, nes jis galės tokį namą įsigyti su paskola. Jam nereikės imti papildomos vartojimo paskolos furnitūrai, buitinei technikai ir kitiems ne mažiau svarbiems namų rakandams“, – akcentuoja V. Gabalis.

 

ryterna modul modulinis namas interjeras

ryterna modul modulinis namas interjeras

 

Žinomas nekintantis biudžetas

Esant dabartinei rinkos situacijai, kai nekilnojamojo turto kainos siekia rekordines aukštumas, moduliniai namai yra puikus sprendimas. Svarbiausia, kad pasirinkus modulinį namą su tam tikrais priedais bus žinomas tikslus statybos biudžetas, kuris statybų metu nekinta. Taip pat privalu paminėti ir tai, kad visa namo statyba yra vienose rankose – nereikės eikvoti savo laiko ir rūpintis statybininkų paieška bei jų priežiūra.

Susidomėjusiesiems moduliniais namais „Ryterna Modul“ siūlo apsilankyti Kaune bei praleisti naktį sukurtame ekspoziciniame name. Čia turėsite progą išbandyti visas išmanaus namo galimybes bei įsitikinti modulinio namo privalumais.

Daugiau apie gyvenamo namo projektą – vmodul.com

https://structum.lt/wp-content/uploads/2022/09/STRUCTUM-soninis-baneris-1.jpg

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

2022 rugpjūčio 2

Jolanta

Gal galite atsiūsti pavyzdžių su kainomis iki 85kvadratų. Kur būtų galimybė apźiūrėti pastatytų pavyzdžių?