Molėtuose baigiamas statyti „Teltonikos“ technologijų centras: planuojama įdarbinti 500 žmonių

2022 m. gegužės 4 d.

Structum.lt.

portalas@structum.lt

Daiktų interneto prietaisų gamybos grupė „Teltonika“ baigia statyti šiemet sausį pradėtą 34 mln. eurų vertės technologijų centrą Molėtuose. Architektų biuro „2L architects“ projektuoto centro atidarymas planuojamas rugsėjį, pranešė „Teltonika“.

 

Įmonėje jau dirba 75 darbuotojai iš Molėtų, Utenos, Vilniaus, Ukmergės ir Švenčionėlių, šiuo metu jie apmokomi. Iki rugsėjo planuojama įdarbinti dar apie 100 specialistų, o iš viso centre numatyta įkurti 500 darbo vietų.

„Manau, kad 500 naujų darbo vietų Molėtams bus stipri paskata atsinaujinti, kurtis jaunimui. Turėtų atsirasti ir daugiau verslo. Mūsų tikslas yra padėti rajonui, kad gyventojų skaičius jame ne mažėtų, o didėtų“, – pranešime sakė grupės prezidentas ir akcininkas Arvydas Paukštys.

10,8 tūkst. kv. metrų ploto technologijų centre bus administraciniai ir projektavimo biurai, laboratorijos bei gamybos linijos.

Čia bus projektuojami ir gaminami telemedicinos prietaisai, įskaitant dirbtinės plaučių ventiliacijos aparatus ir prieširdžių virpėjimus atpažįstančias išmaniąsias apyrankes, taip pat įranga energetikos, išmaniojo miesto, transporto ir prekybos sektoriams. Grupė turi planų Molėtuose gaminti ir elektromobilių įkrovimo stoteles.

 

teltonika moletai technologiju centras 2l architects

teltonika moletai technologiju centras 2l architects

teltonika moletai technologiju centras 2l architects

 

Šaltinis: BNS

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

2022 gegužės 4

Tadas Zemaitis

Sveiki esu miestų planuotojas. tTuriu“ fix “ įdėja išmaniejo miesto eismo patobulinimus ir saugai.Noreciau tą įdeja gaminti ir įdiegti Lietuvos miestuose o paskui ir viso pasaulio.Noriu susisiekti su jūsų bosu.

 

2022 gegužės 4

Edita

Kaip ir reikėjo tikėtis, įmonėje dirbs žmonės iš visur (dirba 75 darbuotojai iš Molėtų, Utenos, Vilniaus, Ukmergės ir Švenčionėlių), o Molėtai tik suteikė statybos aikštelę…Jei tau apie 60 metų ir ieškai darbo, tai teks ir toliau ieškot. O jaunimas ir taip gali rasti darbo bet kur, nes jis nėra sėslus ir gali laisvai keltis iš vietos į vietą… Liūdna Molėtiškiams, kurie tikėjosi čia darbo… 🙂

 

2022 gegužės 4

Lina Rožienė

Laukiu darbo pasiųlymo

 

2022 gegužės 5

Edgar

Būtų malonu sulaukti darbo pasiūlymo ir Teltonikos !!!!