Nauja „SFS Soter™ II“ apsaugos nuo kritimo sistema išsaugo gyvybes, stogus ir pinigus

2019 m. balandžio 26 d.

Admin Structum.

admin@estructum.lt

Apsaugos nuo kritimo įrangos specialistas SFS sukūrė savo klasėje pirmaujančią apsaugos nuo kritimo ir darbo saugą užtikrinančią sistemą su naujuoju „Soter™ II“. Sistema leidžia saugiai dirbti aukštuminius darbus, neriboja naudotojų judėjimo ir žymiai sumažina stogo pažeidimus kritimo atveju.

Prie viršutinio stogo sluoksnio – dangos – montuojamoje sistemoje „Soter™ II“ taikoma novatoriška smūgį sugerianti technologija, skirta išsklaidyti kelių ar vieno naudotojų smūgį kritimo atveju. Šios technologijos raktas – unikali patentuota energijos sugėrimo ritė, kuri išnaudoja ir riboja laisvo kritimo metu sukurtas jėgas.

„Dauguma rinkoje esančių apsaugos nuo kritimo sistemų prioritetiškai skirtos apsaugoti vartotoją ir gerokai mažiau dėmesio skiriama stogui bei žalai, kuri gali būti padaryta jam kritimo metu, – sakė SFS atstovas Lietuvoje Aleksandr Maslenikov. – Tai, ką mes sukūrėme, yra sistema, kuri ne tik apsaugo vartotoją, bet ir gali sumažinti pažeidimą stogui. Ji sumažina tikimybę taisyti arba iš naujo įrengti pažeistą stogo plotą.“

Apsaugos nuo kritimo sistemos vedlinė leidžia laisvai judėti net keturiems naudotojams vienu metu, nereikia nuo jos „atsikabinti“, nes tai pakenktų jų saugumui. „Soter™ II“ yra suprojektuota fokusuojantis į CE ženklu pažymėtą „Slyder“ įrenginį, kuris gali laisvai judėti virš visų vedlinės laikiklių ir kampų jungčių. Be to, vartotojai gali „įeiti ir išeiti“ bet kurioje sistemos dalyje bei taip išvengti brangių įėjimo / išėjimo terminalų.

„Soter™ II“ gaminama kaip dvi atskiros dalys – modulinis stulpelis ir universali pagrindo plokštė. Jei stulpelis atsitiktinai ar kritimo metu „iššauna“, o pagrindo plokštė lieka nepažeista, reikia pakeisti tik stulpelį. Pagrindinė plokštė skirta daugumos, o gal net ir visų standartinių tipų stogams. Ši sistema buvo išbandyta su trapecinėmis, kompozitinėmis, stovinčios siūlės, bituminėmis bei vienasluoksnėmis stogo sistemomis.

„Kadangi pagrindiniai stogo dangos ir izoliacijos gamintojai kuria lengvesnius profilinius paklotus ir didesnio storio izoliaciją, „Soter™ II“ sistema buvo sukurta taip, kad papildytų šiuos sprendinius, nekenkdama struktūriniam vientisumui ar naudotojų saugumui, – sakė Aleksandras. – Sistemai naudojami tik nerūdijančiojo plieno komponentai, taip užtikrinamas ilgalaikiškumas ir apsauga nuo korozijos. Visos tarpinės pagamintos iš EPDM arba NBR, tad užtikrina atsparumą cheminėms medžiagoms ir korozijai, taip pat ilgai išliekančią hidroizoliaciją. Mes galime pasiūlyti ir ilgesnę garantiją, kad visi – tiek projektuotojai, tiek diegėjai, tiek naudotojai – ilgiau jaustųsi ramūs.“

Nors sistemą „Soter™ II“ galima sumontuoti naudojant tradicines inkarines tvirtinimo detales, montavimo laikas gali būti sutrumpinamas pasitelkiant SFS kaištines tvirtinimo detales. Ši sistema galima sakyti neturi šalčio tiltų, todėl projektuotojai gali nesukti galvos dėl šilumos nuostolių.

SFS taipogi jums gali pasiūlyti vertikalias bei virš galvos montuojamas vedlinių sistemas.

Visais jums rūpimais klausimais galite kreiptis: el. paštu lt.info@sfsintec.biz arba tel. +370 699 24 425

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Būk pirmas!