NAUJOJE „BURBERRY“ PARDUOTUVĖJE APSIPIRKIMAS PRIMENA ŽAIDIMĄ

2020 m. rugsėjo 28 d.

„Structum“ redakcija.

portalas@structum.lt

Pasaulyje gerai žinomo prekių ženklo „Burberry“ kūrėjai dar kartą nustebino išradingumu – pristatė naująją parduotuvę, kurioje svarbiausia turėti savo telefoną. Populiarusis britų mados prekių ženklas ir didžiausia Kinijos socialinės žiniasklaidos kompanija bendradarbiavo kurdami parduotuvę, kuri atitiktų augančią Šendženo technologijos reputaciją.

KIEKVIENAS APSIPIRKIMAS ATVERIA NAUJŲ GALIMYBIŲ

Technologijų kompanija „Tencent Holdings“ kartu su „Burberry“ atstovais sukūrė mini programėlę, kuri atrakinama per „WeChat“. Vartotojai sukuria profilį ir gauna skaitmeninį avatarą – iš kiaušinio besiritantį animacinio filmuko herojų.

Naudodamiesi programėle „WeChat“, pirkėjai gali susijungti su parduotuvės paskyra ir pasirinkti dominančias prekes, kurios iš anksto pristatomos į matavimosi kabinas. Be to, klientai gali suasmeninti pačią persirengimo kabiną – pasirinkti muziką ir vieną iš trijų temų. Jie taip pat gali naudoti šią programą norėdami užsisakyti staliuką kavinėje ir susitarti dėl stilistų konsultacijos.

Beje, sudaryta savotiška atlygio sistema, skatinanti įsitraukimą: už kiekvieną apsipirkimą gaunama papildomų taškų, kurie atrakina pasirinktą turinį, pavyzdžiui, naujus avataro personažus ar išskirtinius patiekalus parduotuvės viduje.
Visi parduotuvės gaminiai turi QR kodus, kuriuos galima nuskaityti, kad būtų rodoma daugiau informacijos ir vizualinių patarimų, kaip suformuoti norimą stilių. Kiekvienas prekės nuskaitymas vartotojui suteikia papildomų taškų programėlėje.

„Tai erdvė, kurioje susilieja socialinis ir fizinis pasauliai: socialinė žiniasklaida yra vis svarbesnė kliento kelionės dalis, o socialinės žiniasklaidos ir fizinės aplinkos sąveika tampa vis sklandesnė“, – pranešime spaudai teigė įmonės „Burberry“ vyresnysis viceprezidentas Markas Morrisas.

NETIKĖTI SPRENDIMAI, PAREMTI ISTORIJA

Kurdama teminių patalpų interjerą, „Burberry“ komanda idėjų ieškojo prekių ženklo archyve. Dizaineriai kaip vieną pasikartojančių motyvų panaudojo Thomaso Burberry monogramą bei išskirtinę mados namų rudą spalvą, kuri naudojama ir programėlės „WeChat“ avatarui.

Baldai, apdaila ir cokoliai visoje parduotuvėje yra pagaminti iš medžio drožlių plokščių bei veidrodžių. Visoje parduotuvėje naudota smėlio, pistacijų, rausvos ir mėlynos spalvų paletė.

Trys užsakomi persirengimo kambariai dekoruoti pagal skirtingas temas: „Burberry Animal Kingdom“, „Reflections“ ir „Thomas Burberry Monogram“. Lankytojai gali išsirinkti jiems labiausiai patinkančią koncepciją ir ją rezervuoti naudodamiesi programėle.
Vienoje iš parduotuvės patalpų („Trench Experience“) iš medžio drožlių plokščių pagamintose sienose įmontuotuose skaitmeniniuose ekranuose rodami judantys gamtos vaizdai. Šis interjero sprendimas susijęs su mados namų įkūrėjo veikla Pirmojo pasaulinio karo metais – tuo metu jis sukūrė vandeniui atsparią medžiagą britų karių paltams.

Parduotuvėje įrengta ir įspūdinga kavinė „Thomas“, pavadinta „Burberry“ įkūrėjo garbei. Kavinė išsiskiria blizgaus smėlio spalvos dekoracijomis ir užuolaidų sluoksniais, išgraviruotais veidrodžiais bei gyvūnų raštais išmargintomis sienų plokštėmis.

Veidrodžiai ir stalviršiai sukuria pagrindinį foną nuotraukoms – lankytojai skatinami fotografuoti patiekalus ir juos kelti į savo paskyrą.

Parduotuvės centre suformuotas skulptūrinis interaktyvus ekranas, kuriame rodomas „Burberry“ podiumas, skirtas 2020 m. žiemos sezonui. Veidrodžiai ir ekranai reaguoja į šalia esančių žmonių judesius, kuriuos vartotojai gali fiksuoti ir dalintis savo paskyrose.

Beje, tai ne pirmoji „Burberry“ parduotuvė, kurioje vyrauja technologijos. Prieš kurį laiką Londone buvo pristatytas naujasis mados namų kūrinys – naujoje parduotuvėje įrengta instaliacija, kurioje robotas iš plastiko kubelių gamina skulptūras.

https://structum.lt/wp-content/uploads/2020/10/KONFERENCIJA_GIFAs_portalui.gif

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Būk pirmas!