NAUJOJI DUBAJAUS PRABANGOS IKONA „THE ROYAL ATLANTIS RESORT & RESIDENCES“

2021 m. balandžio 25 d.

„Structum“ redakcija.

portalas@structum.lt

Nuo futuristinių projektų Persijos įlankoje iki novatoriškų statybų Nyderlanduose ir Harleme – dar niekada nebuvo palankesnio laiko vystyti aukščiausios kokybės nekilnojamojo turto projektams, stebinantiems architektūriniais sprendimais. Metų pabaigoje Dubajaus Džumeiros Palmės saloje duris atvers dar vienas penkių žvaigždučių poilsio kompleksas „Royal Atlantis“ – tikra rafinuotumo ir prabangos šventovė, kurioje įkūnyta visiškai novatoriška viešbučio ir gyvenamųjų apartamentų sąjungos koncepcija.

DARNIAI SUSILIEJA SU URBANISTINE APLINKA

Paskelbtame projekto konkurse buvo nurodytas aiškus tikslas – suprojektuoti originalų ir įsimenamą pastatą, derantį prie nuolat kintančių miesto formų. Užuot pasirinkus statišką formą, unikali išvaizda buvo kuriama išplėtus atviros erdvės plotus. Sienų neturinčios erdvės suteikia netikėtumo įspūdį. Pro jas atsiveria nuostabūs žvilgančios Arabijos jūros ir Dubajaus panoraminiai vaizdai.

SUJUNGĖ Į HARMONINGĄ VISUMĄ

Elegantišką ir šiuolaikišką laiptuotos formos fasadą suprojektavo Niujorko architektų studija „Kohn Pedersen Fox Associates“ (KPF). Nors „Royal Atlantis“ atrodo kaip vientisos struktūros objektas, iš tikrųjų šį kūrinį sudaro du pastatai su atskirais įėjimais. Bendrą formą ir identitetą turintį 312 tūkst. kv. m pastatą jungia 80 m aukščio ir 50 m pločio arka, kuri jau yra tapusi prekių ženklo „Atlantis“ skiriamuoju bruožu. Ją pratęsia jungiamasis tiltas, virš kurio tarsi plūduriuoja gražus baseinas.


43 aukštų vakariniame bokšte įsikūręs 795 kambarių viešbutis, o 38 aukštų rytiniame bokšte įrengta daugiau nei 230 butų – nuo trijų miegamųjų kambarių iki daugiaaukščių mansardų. Bokšto viduryje esanti bendra erdvė vadinama dangaus tiltu. Joje įrengti baseinai, holai, nameliai ir kiti patogumai, sukuriantys sodrią bendrystės oazę.

IŠSKIRTINIS INTERJERAS

Kiekvienos prabangios rezidencijos interjerą kūrė Paryžiuje įsikūrusi studija „Sybille de Margerie“, iš naujo apibrėždama laisvalaikio koncepciją ir ja vadovaudamasi. Rankų darbo meno kūriniai specialiai pagaminti gyvenamosioms patalpoms. Kambariuose preciziškai apgalvota kiekviena interjero detalė. Interjerą kūrusios dizainerės Sybille de Margerie teigimu, tokių panaudotų raštų, ornamentų ar kompozicijų neįmanoma rasti niekur kitur. Vandenyno tematika su mitologiniais elementais ir šiuolaikiško stiliaus numeriams individualiai sukurtais dizaino elementais objektui suteikia gylio ir charakterio, priartina prie paprasto, nuosaikaus natūralumo.

„The Royal Atlantis“ svečiai ir gyventojai galės mėgautis įvairiais išskirtiniais patogumais ir paslaugomis, pradedant privačia automobilių stovėjimo aikštele, visą parą dirbančiu konsjeržu, tik gyventojams skirta sporto sale, SPA ir vidaus bei lauko baseinais, baigiant prabangiais mažmeninės prekybos butikais, tenkinančiais poreikius. Svečiai ir gyventojai gali apsilankyti 17 barų ir restoranų, kuriuose dirba garsiausi šefai, tokie kaip Hestonas Blumenthalis, José Andrésas ir Ariana Bundy. Kiekviena bendrųjų erdvių interjero detalė preciziškai apgalvota. Vestibiulio bare įrengtas vienas didžiausių pasaulyje medūzų rezervuarų. Gyvenamųjų apartamentų kaina prasideda nuo 1,9 mln. eurų.

Objektas stebina interjero sprendimais, o tiksliau – netikėta prabangos, minimalizmo ir gamtos žaismo sinteze, sukuriančia autentišką patirtį kiekvienam lankytojui ar gyventojui.

https://structum.lt/wp-content/uploads/2020/10/ismanusis7.gif

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Būk pirmas!