Naujos kartos gaminys – siūlių užpildas „Romex“

2018 m. vasario 27 d.

Admin.

Įrengiant įvairios paskirties grindinius, labai svarbu kokybiškai užpildyti ir sutvirtinti jų siūles. UAB „Betono mozaika“, oficialus vokiečių įmonės ROMEX produkcijos platintojas Lietuvoje, siūlo naujos kartos siūlių užpildą, kuris yra laidus vandeniui, neleidžia augti tarpuose žolei, taip pat yra be žmogaus sveikatai kenksmingų priemaišų.

Aplinką tausojantis požiūris

Bendrovės „Betono mozaika“ vadovas Romas Venckus teigia, kad visam pasauliui orientuojantis į ekologiją, aplinką tausojančias technologijas, statybos produktų ir technologijų sektoriui taip pat keliami nauji, ypač aukšti reikalavimai. UAB „Betono mozaika“, gaminanti aukščiausios kokybės betonines grindinio trinkeles, didelį dėmesį skiria ne tik savo produkcijos kokybei, ilgalaikiškumui, bet ir aplinkosaugai. Keturiose didžiausiuose Lietuvos miestuose įsikūrusiose gamyklose įrengtos naujausios vandens valymo sistemos, naudojama aplinkai nekenksminga žaliava. Būtent inovatyvus ir aplinką tausojantis požiūris atkreipė įmonės specialistų dėmesį į vokišką ROMEX produkciją, skirtą grindinio siūlėms užpildyti ir sutvirtinti. Visus šios bendrovės gaminius galima naudoti nesibaiminant, kad jie kenksmingi aplinkai, nes grindinio siūlių rišikliai yra be žmogaus sveikatai kenksmingų priemaišų ir turi ekologiško produkto sertifikatus, suteiktus Vokietijoje veikiančio Kelno instituto. ROMEX siūlo naujos kartos gaminius, turinčius išskirtinių ir šiuolaikinėse statybose nepakeičiamų savybių, kurios tobulinamos jau 25 metus.

Ne vienas pranašumas

ROMEX gaminiai turi ne vieną pliusą, bet labai svarbu paminėti, kad jų mišiniai laidūs vandeniui – grindinio siūlės, kuriomis sutvirtinamas grindinys, natūraliai drenuoja vandenį ir jo neužteršia jokiomis priemaišomis. Dėl šių dviejų savybių jie sulaukė pripažinimo ne tik Vokietijoje, bet ir Europoje, Jungtinėse Amerikos Valstijose. Be to, gamintojų siūlomas užpildas, naudojamas dangos tarpams užpildyti, neleidžia tarpuose augti piktžolėms ir iki minimumo sumažina šią tikimybę.

„ROMEX gaminių taikymo galimybės labai įvairios: nuo privačių iki viešojo naudojimo erdvių, nuo pėsčiųjų iki sunkiojo transporto generuojamų apkrovų, nuo vandeniui laidžių dekoratyvių iki darbo erdvių paviršių ar jų remonto“, – pasakojo „Betono mozaikos“ Vilniaus pardavimų skyriaus vadovas Marius Semaška. ROMEX produkcija tinkama naudoti su įvairaus tipo grindiniu: klinkeriu, betoninėmis trinkelėmis, natūraliu akmeniu, žvyru ar smėliu. Pasak pardavimų vadovo, yra trys esminės spalvų variacijos: bazalto tamsi, balta ir geltona. Siūlę tiesti galima, jei aplinkos temperatūra ne mažesnė nei 5 laipsniai, o dulksna atliekant darbus visai netrukdo (tačiau stiprus lietus – netinkama darbų sąlyga). Produktai džiūsta nuo 6 iki 12 valandų. „Yra vienas labai greitai stingstantis mišinys, jis sutvirtėja per 2 val. – praėjus tiek laiko, grindiniu jau galima vaikščioti, tik reikia ilgiau luktelėti, kol galima važinėti automobiliu“, – tikino M. Semaška. Bet tai tik vienas iš produktų. Jei grindinio gyvavimo laikotarpiu vėliau atsiranda kokių nors mažų siūlių įtrūkimų, mišiniui kontaktuojant su drėgme, jie užsitaiso patys.

Dėl ypač didelio asortimento tinkamą produktą „Betono mozaikos“ pardavimų skyriuose išsirinks ir sunkiajam transportui trinkeles klojanti įmonė ar pirkėjas, norintis, kad žolių jo kiemo grindinio siūlėse būtų kuo mažiau, ir verslo centrą statantis užsakovas, pageidaujantis, kad grindinys įsilietų į bendrą aplinkos vaizdą, derėtų su pastato elementais.

Vilniaus pardavimų skyrius: Žarijų g. 6, LT-02300 Vilnius, tel. 8 5 264 2554 I mob. +370 620 99 435, vilnius@betonomozaika.lt I www.betonomozaika.lt

 

Temos:

https://structum.lt/wp-content/uploads/2022/08/340x430-px_Structum.lt_.png

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Būk pirmas!