NAUJOSIOS „REYNAERS“ SISTEMOS – kokybė ir grožis už puikią kainą

2018 m. balandžio 23 d.

Admin.

„Hi-Finity“ – begalinis vaizdas

Nepaprastas jausmas užplūsta geriant kavą gamtoje ir neišeinant iš savo namo. Atrodo, kad tai bus įmanoma tik ateityje, kai langus pakeis tankių dažnių bangų sklaidos energijos laukas, apsaugantis mus nuo išorės kritulių? Tačiau slankioji sistema „Reynaers Hi-Finity“ jau dabar mums suteikia panašią galimybę.

Paslėpti slankiųjų durų rėmai angokraščiuose (grindyse, lubose, šonuose) leidžia mėgautis išorės vaizdais, kurių netrikdo langų rėmai. Matomas lieka tik vienintelis vertikalus, siauras, vos 35 mm pločio, statramstis ties varčių susikirtimu. Itin didelių gabaritų stiklo paketas (standartiniai sprendiniai leidžia montuoti stiklus iki 300 kg svorio naudojant rankinio atidarymo sistemą ir iki 750 kg svorio – naudojant automatinio atidarymo sistemą!) atveria didžiules erdves ir paverčia jas namo dalimi. Na, o galimybė atverti pastato kampą nepaliekant jokio statramsčio padvigubina erdvės ir galimybių suvokimą.

„Reynaers Hi-Finity“ yra daugiau nei langas ar durys. Tai – gyvenimo skonis, širdies ramybė jūsų namuose. Sakoma, kad geriau kartą išbandyti, nei dešimt išgirsti. Tad į „YouTube“ paieškos langelį įvedus „Reynaers Hi-Finity“ ir pažiūrėjus porą trumpų vaizdo įrašų (vienas jų nestandartinis su 6 m aukščio durimis) žiūrovus užplūs malonus jausmas, praplėsiantis jų fantazijos ribas. Dėl tokių akimirkų tikrai verta gyventi!

Sistema SL38 – komforto ir grožio dermė

Šios naujos sistemos pagrindinis pranašumas yra dizainas. Tai langų sistema, tad ją reikia derinti su kitais pastato akcentais. Su sistema SL38 galime atkartoti praeities amžius, kai langai buvo kitokių formų. Tikrai verta į „YouTube“ paieškos langelį įvesti „Reynaers SL38“, jei norite pajusti praeities skonį, perkeltą į dabartį, ir pamatyti visas šios sistemos pritaikymo galimybes.

Apie SL38 („SlimLine 38“) trumpai:

  • puikios šiluminės savybės ir sandarumas;
  • siauri profiliai, ką pasako ir visas angliškas sistemos pavadinimas „SlimLine 38“ (pabandykite įsivaizduoti lango staktą, kurios plotis tik 33 mm, o varčios profilio matomas plotis vos 21,5 mm);
  • komfortas, elegancija ir išskirtinis dizainas (klasikinis „Classic“ bei „Ferro“ ir „Cubic“ dizaino stiliai);
  • tobulas mikroklimatas patalpose;
  • siauri profiliai. Dėl to į patalpas patenka daugiau dienos šviesos, atsiveria platesnis vaizdas pro langus ir viskas atrodo estetiškiau.

„Požiūris į šiuolaikinius namus keičiasi kartu su galimybėmis. Džiugu, jog novatoriški Lietuvos architektai bei užsakovai jau atranda šias pojūčius išlaisvinančias naujoves. Tiek užsakovai, investuojantys į gyvenimo kokybę, tiek architektai jau dabar sistemas „Slim“ noriai naudoja savo projektuose. Yra ir daugiau naujų sistemų „Slim“, bet apie jas – kituose straipsniuose“, – komentavo Linas Kėvelaitis, UAB „Reynaers Vilnius“ vadovas.

UAB „Reynaers Vilnius“

Kęstučio g. 47/ 4, LT-08124 Vilnius

Tel. +370 5 249 7755

Mob. +370 686 64 545

info@reynaers.lt

www.reynaers.com

Temos:

https://structum.lt/wp-content/uploads/2019/03/download-2.png

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Būk pirmas!