Neįtikėtina Čado Knight kūryba

2019 m. kovo 12 d.

Čadas Knight (Chad Knight) yra 41-erių metų vizualinis menininkas. Jo unikalus požiūris į skaitmenines skulptūras žavi žmones visame pasaulyje. Naujausias jo darbas – fontanas Japonijoje nustebino pasaulį savo dizainu ir net jo aršiausius kritikus privertė aiktelėti.

„Manau, kad tapau vizualiu menininku, – sakė Čadas Knight – ir tai daugiau, kas aš esu kaip žmogus, o ne tai, ką aš darau. Šiuolaikinio meno kūrimas yra vienas iš nedaugelio dalykų, kurie leidžia man prisistatyti, būti išgirstu. Mano vizualaus meno tyrinėjimai tapo mano naująja savirealizacijos erdve.“

Čadas Knight atskleidžia, kad noras nuolat tobulėti yra svarbus motyvas jo kūrimo procese. Beje, menininkas skaičiuoja keliasdešimt dešimčių tūkstančių gerbėjus savo socialiniuose tinkluose. Daugelis žmonių žiūri į šiuos kūrinius kaip siurrealismo pavyzdį, ir jie teisūs. „Viskas, kas yra mano darbe, yra kažkas siurrealistiško. Mano menas labai panašus į šifruotą žurnalą, kuriuo galiu pasidalinti viešai“, – neslėpė menininkas.

Naujausias fontanas Japonijoje panašus į jaunos moters vedą. Tiesą vanduo bėga vietoje ilgų, gražių plaukų. Vienas iš pagrindinių motyvų Čado Knight kūryboje yra moters siluetas.

Čado Knight nuotr.

Temos:

3D
https://structum.lt/wp-content/uploads/2019/03/download-2-1.jpg

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Būk pirmas!