Nepaprastas kupolas „Aura“

2018 m. balandžio 23 d.

Admin.

Gyvename amžiuje, kuriame kasdieniai sunkumai, balansuojant tarp naujų technologijų, mokslinių atradimų ir žmogiškųjų aspektų – dvasingumo, pusiausvyros ir patogumo – darosi vis sudėtingesni. Kupolas „Aura“ – tai technologijų ir žmogiškumo apraiškų kulminacija, kurią pristatome jums, žmonėms, geidžiantiems harmonijos. Komfortas, kokybė, saugumas ir pusiausvyra – žodžiai, geriausiai apibūdinantys kupolą „Aura“.

Sfera – viena pagrindinių gamtoje egzistuojančių formų. Vaisiai ir uogos formuojasi apvaliomis formomis, vandens burbulai sklando kaip sferos, net visatos pagrindas atomas susidaro iš elektronų, protonų ir neutronų, kurie egzistuoja apvaliuose debesyse. Kupolas yra pusė sferos – viena dažniausiai matomų ir stipriausių architektūrinių formų pasaulyje.

Kupolo konstrukcija

Ilgą laiką „VikingDome“ turėjo idėją, kaip sukurti produktą, kuris būtų visiškai skaidrus, neturėtų laikančiojo rėmo, blokuojančio šviesą, būtų itin ilgalaikis ir įvairiai pritaikomas. Tam reikėjo medžiagos, kuri būtų skaidri, gana lengva, atspari temperatūriniams svyravimams ir mechaniniam poveikiui. Taigi kupolui „Aura“ panaudotas smūgiams atsparus polikarbonatas, iš abiejų pusių padengtas UV spindulių apsauga, pailginančia dangos naudojimo laiką.

Kupolo konstrukciją sudaro šešiakampio ir penkiakampio formos skaidrūs polikarbonato segmentai, sujungti mažyčiais nerūdijančiojo plieno varžtais. Norint, kad neprireiktų laikančiojo karkaso, ir išgauti itin tvirtą kupolo konstrukciją, visi elementai sujungti vienas su kitu, palaikant didžiulę įtampą. Taip segmentai perskirsto apkrovas tolygiai ir išlaiko kupolo formą net atšiauriausiomis klimato sąlygomis. Kupolui „Aura“ nebaisus stiprus vėjas, gausus sniegas ir lietus. Visi elementai sujungti žuvies žvynų principu, tad užtikrinama, kad tikrai nepateks vandens. Kupolo forma ir puikių akustinių savybių turintis polikarbonatas efektyviai izoliuoja išorinį garsą. „VikingDome“ siūlo įvairių dydžių kupolų „Aura“, tinkamų įvairiausiai paskirčiai: nuo 4,5 m skersmens ir 15m2 grindų ploto ramybės oazės iki 12 m skersmens 111 m2 skaidraus milžino komercinei veiklai.

Pritaikymo būdai

Kupolai „Aura“ sukurti naudoti kūrybiškai ir netradiciškai. Juos galima transformuoti į komercines ar ekspozicines erdves, renginių ar restorano paviljonus, jogos kambarius ar intymius ir ramius prieglobsčius, leidžiančius pailsėti nuo greito moderniojo pasaulio tempo. Tiems, kas rūpinasi savo sveikata, tai pastogė, leidžianti mėgautis mylimųjų draugija po atviru dangumi, ar rami vieta gėrėtis vasaros lietumi. Kupolo dizainas lengvai ir organiškai įsilieja į aplinką. Prekybos miestelyje jis gali būti labiausiai akį traukianti prekybos vieta, o vasarnamio kieme – visiškai įsilieti į žalumos foną.

Žinoma, kupolas „Aura“ gali būti naudojamas tiek viduje, tiek lauke. Biurų darbuotojai vargiai ras geresnę alternatyvą kupolui „Aura“ – vidinis pritaikymas puikiai tinka įvairaus dydžio darbo vietoms, savo aplinką leidžia matyti 360 laipsnių kampu, o garso izoliacija nepraleidžia darbovietėms būdingo šurmulio ir leidžia sutelkti savo dėmesį ten, kur jo labiausiai reikia.

Kūrybiškas kupolo dizainas gali paversti jį įrankiu – kūrybingieji gali kupolą pritaikyti kaip meno studiją, darbo vietą ar paversti ekspozicijos dalimi meno galerijoje. Modernaus dizaino estetika tinka ne tik gamtoje, bet ir moderniame mieste – kupolas „Aura“ puikiai tinka miesto gatvėse, greta restoranų ar kavinių. Jo pritaikymo galimybės beveik beribės: retas produktas gali vienu metu būti ir šiltnamis, ir rafinuotas, unikalus darbo kambarys.

„VikingDome“ dizaino filosofija teigia, kad gamta ir technologijos turėtų sukurti darnią visumą, kurios centre – harmoningas žmogus. Pajuskite gamtos ir kūno vienybę šiame architektūriniame šedevre.

Kupolai ir laisvų formų statiniai | www.vikingdome.com

info@vikingdome.com | +370 670 03 131

Temos:

https://structum.lt/wp-content/uploads/2019/03/download-2-1.jpg

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Būk pirmas!