NETIKĖTI sprendimai – efektyviausi

2019 m. gegužės 22 d.

Admin Structum.

admin@estructum.lt

UAB „GLab LT“ per trumpą laiką įsitvirtino apšvietimo sprendimų rinkoje. Kompanijos veikla apima konsultavimą apšvietimo įrengimo klausimais, šviestuvų gamybą, apšvietimo produktų pardavimą, apšvietimo sprendimų projektavimą ir montavimą. Naujausia įmonės darbų sritis – ant pastatų kuriami media fasadai, kuriuose susijungia dinamiškas apšvietimas ir grafiniai elementai. Šis sprendimas atveria plačias galimybes ir leidžia pastatų fasadus pritaikyti vaizdinei reklamai.

Svarbiausia – kokybė 

Anot G. Zakarevičiaus, apšvietimas yra kur kas daugiau nei tik daili estetika. „Dirbame ne vien tam, kad sukurtume gražų šviestuvą. Mūsų tikslas yra iš kokybiškų medžiagų pagaminti ilgaamžį produktą. Specialių programų pagalba apskaičiuojame optimalią apšvietą, pritaikome ją kliento poreikiams“, – pasakoja specialistas. Jis pastebi, jog apšvietimas gali turėti labai didelę įtaką žmogaus gyvenimo kokybei, todėl itin svarbu įsigilinti į užsakovų lūkesčius ir kiekvienam jų pasiūlyti individualų sprendimą.

Įmonės vadovas pasakoja, kad ne vieną nestandartinį projektą pavyko įgyvendinti dėka glaudaus bendradarbiavimo su architektais ir dizaineriais. Pastarieji į „Glab LT“ kreipiasi turėdami originalius šviestuvų ar apšvietimo planų eskizus, kuriuos įmonė padeda suprojektuoti ir pagaminti. „Mes visada siekiame kokybės. O grįžtamasis ryšys, kurio sulaukiame iš klientų, yra geriausias pagyrimas bei patvirtinimas, kad einame tinkamu keliu“, – pasakoja G. Zakarevičius. Jis pripažįsta, kad darbų neapleidžia net ir poilsio valandomis: „Jeigu iškyla papildomų prašymų – visuomet esame pasirengę padėti.“

Išmanūs projektai

Originaliais sprendimais išsiskirianti įmonė viena pirmųjų Lietuvoje pradėjo kurti dinamiškus media fasadus ant pastatų. Siekdami išryškinti Kaune įsikūrusio pastato išorinį fasadą, „Glab LT“ panaudojo 4644 adresuojamųjų LED RGB lempučių, jas sujungė į vieną sistemą ir pritaikė LED reklamų transliacijoms.

G.Zakarevičius pastebi, kad klientai vis dažniau pageidauja išmanių bei novatoriškų sprendimų. Pavyzdžiui, neseniai užbaigtame individualaus namo projekte, įmonės specialistai įrengė balsu valdomą apšvietimą. Šis inovatyvus apšvietimo valdymas atspindi naujausias tendencijas būstų rinkoje.

Pasak vadovo, vienas įsimintiniausių projektų buvo kurtas Vilniaus senamiestyje įsikūrusiam optikos salonui „Glasses On“. Jame įmonė pagamino unikalias šviečiančias lentynėles, kurias įrengė mediniame balde. Šis projektas buvo aukštai įvertintas profesionalų – interjero konkurse „Metų interjeras/Auksinė paletė 17“, pelnė geriausio apšvietimo projekto apdovanojimą.

Bendrovės „GLab LT“ nuotr.

https://structum.lt/wp-content/uploads/2020/05/340x430_pentacolor.gif

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

2019 gegužės 22

Vidmantas

žiūrint foto sunku patikėti, jog visai neseniai vykstant statybų darbams čia lankantis buvo reikalingi respiratoriai ir ne tokia elegantiška apranga. Labai įdomu naujos apšvietimo tendencijos. Jos tikrai sukuria jaukumo ir natūralumo pojūtį bet kokioje erdvėje