NT aukcione – objektas kurortinėje teritorijoje su konversijos galimybe į daugiabutį

2021 m. lapkričio 30 d.

Structum.lt.

portalas@structum.lt

Anykščių centre, elektroninio aukciono būdu, parduodamas buvusios bibliotekos pastatas su galimybe rekonstruoti objektą į daugiabutį. NT objekto pradinė kaina aukcione – 315 tūkst. Eur (neįskaitant PVM).

Parduodamam pastatui yra patvirtinti savivaldybės projektiniai pasiūlymai bei gautas NŽT sutikimas statyti ir rekonstruoti statinį sklype, besiribojančiame su valstybine žeme. Gavus statybos leidimus būtų galimybė buvusią biblioteką bei pagalbinį pastatą-garažą (650 kv. m) rekonstruoti į daugiabutį namą. Konversijos metu 650 kv. m objekto plotas gali būti išplėstas iki 1,6 tūkst. kv. m. Žemės sklypas, kuriame stovi pastatas yra 0,1315 ha ploto ir nuosavybės teise priklauso parduodamo objekto savininkui.

Objekte yra visos būtinos komunikacijos – pastatas prijungtas prie šalto vandens tiekimo, šildymo ir elektros sistemų, ties sklypo riba nutiesta gamtinių dujų trasa.

Šalia jo suprojektuota 18 vietų automobilių stovėjimo aikštelė su elektromobilių krovimo stotele. Pagal projektinius pasiūlymus suplanuotas šviesus būsimo daugiabučio namo fasadas su subtiliomis freskomis, dekoratyvia laiptine, mozaikų akcentais ir samanomis dengtomis namo sienomis – šie sprendimai suteiktų pastatui išskirtinumo.

Buvusi biblioteka stovi gyvenamųjų namų kaimynystėje, J. Biliūno, Žiburio ir J. Jablonskio gatvių sankirtoje ir patenka į Anykščių regioninio parko teritoriją. Pastatas įsikūręs centrinėje miesto dalyje, J. Biliūno g. 35, iš kurios greitai pasiekiami dažnai turistų ir vietinių gyventojų lankomi traukos objektai: Lajų takas, Puntuko akmuo, kartodromas, teniso kortai ir slidinėjimo centras.

Skaičiuojama, kad Anykščiuose kasmet apsilanko apie 180 tūkst. turistų. Čia atvykus galima dalyvauti įvairiuose kultūros renginiuose, yra platus SPA paslaugų spektras, aktyviai leisti laiką gamtoje kviečia „Safari“ parkas ir kitos lauko pramogos. Pastaraisiais metais šiame mieste sparčiai daugėja ir išskirtinių maitinimo vietų, paragauti savo patiekalų traukiančių atvykti net iš didžiųjų miestų – restoranai „Basi basi“ ir „5 taškai“, gastrobaras „Mandri Puodai“ ir kt.

„Šis objektas būtų vienas iš pirmųjų naujų daugiabučių namų mieste nuo nepriklausomybės atkūrimo laikų. Dėl įdomių lankytinų objektų miestas ir jo rajonas yra turistų mėgstama ir lankoma vieta, o dėl savo geografinės lokacijos, lengvai pasiekiamas iš Vilniaus ir Kauno.

Įrengti butai gali sudominti pirkėjus tiek iš didžiųjų miestų, ieškančius antro būsto kurortinėje teritorijoje, tiek jaunas šeimas, kurioms suteikiamos subsidijos pirmam būstui įsigyti“, – teigia Jurgita Ragaišė.

J. Ragaišė priduria, jog naujos statybos modernūs būstai domina ne tik didmiesčių, bet ir regionų gyventojus. Pastaruoju metu rinkoje pradedama aktyviau vystyti naujų daugiabučių statybos projektus ir mažesniuose Lietuvos miestuose, pavyzdžiui neseniai paskelbta, kad Alytuje vystomas naujas daugiabutis, o Naujoje Akmenėje planuojama pastatyti per 500 butų.

Objektas bus parduodamas elektroninio aukciono būdu gruodžio 8 d. 10-15 val.

https://structum.lt/wp-content/uploads/2022/08/340x430-px_Structum.lt_.png

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Būk pirmas!