OXYVAP® TIESIOGINIO IŠGARINIMO MEDŽIAGA IR „IntrCooll“ sistema

2018 m. spalio 26 d.

Admin.

Visiška efektyvumo, ilgalaikiškumo ir higienos harmonija, antimikrobinė ir itin efektyvi išgarinamoji medžiaga, puikus veiksmingumo ir slėgio kritimo santykis, modulinė save palaikanti konstrukcija su integruota vandens skirstymo bei surinkimo sistema. Tai – tiesioginė išgarinimo medžiaga „Oxyvap®“ ir sistema „IntrCooll“, kupinos stulbinančių novatoriškų savybių.

Higieniška ir itin efektyvi „Oxyvap®

Išgarinamoji medžiaga „Oxyvap®“ buvo sukurta taip, kad užtikrintų didelio našumo sistemų adiabatinį aušinimą ir drėkinimą, pavyzdžiui: aušintuvų, vėdinimo įrenginių ir duomenų centrų. Šioms sistemoms reikia didžiausio įmanomo našumo su minimalia technine priežiūra, be to, visa tai turi atitikti aukštus higienos standartus.

Medžiaga pagaminta iš neorganinių aliuminio „HydroChill“ plokštelių, padengtų antikorozine danga. Plokštelių „HydroChill“ technologija – tai specialios struktūros plokštelės ir plonos vandenį išlaikančios dangos, sukurtos taip, kad išlaikytų minimalų oro slėgio kritimą ir net 90 % viršytų garavimo efektyvumą, derinys.

Be to, antibakterinė ir antimikrobinė danga mažina mikrobų veiklą 99,99 % visą laiką, kol yra naudojama.

Tausojanti „IntrCool“ technologija

Tiesioginis išgarinamasis aušinimas – natūralus aušinimo būdas, kurį taikant atvėsinamas ir drėkinamas oro srautas. Aušinimo sezono metu karštas (lauko) oras praeina per įmirkytą medžiagą „Oxyvap®“ ir atvėsta dėl adiabatinio garavimo proceso, kurio metu energija išgarinti vandenį ateina iš oro savaime.

Sistemos IntrCool nauda

Iki šiol nebuvo jokio nebrangaus būdo, kuris leistų komfortiškai atvėsinti ir vėdinti dideles patalpas pramoniniuose bei komerciniuose pastatuose. Šiltomis ir drėgnomis dienomis dažnai jaučiamas diskomfortas, sumažėja produktyvumas ir sudėtinga laikytis darbo vietai keliamų reikalavimų. „IntrCooll“ pakeičia viską. Sistema padeda sukurti tokią patalpų atmosferą, kuri skatina dirbti ir didina produktyvumą. Vėsus ir šviežias oras labai svarbus žmonių gerovei. Užtikrinti nuolatinį jo tiekimą yra pastatų savininkų ir operatorių pareiga, kurią apibrėžia etikos ir teisiniai reikalavimai. Nuo šiol „IntrCooll“ suteikia galimybę tai atlikti itin ekonomiškai.

„IntrCooll“ didelius pramoninius ar komercinius pastatus paverčia efektyviai energiją vartojančiomis, produktyviomis ir sveikatą tausojančiomis erdvėmis. Svarbu tai, kad, naudojant šią sistemą, mažesnės investicijos ir net 80 % mažesnės eksploatacinės išlaidos, palyginti su tradiciniais oro kondicionieriais, leidžia sutaupyti kur kas daugiau.

Karštose vietovėse kitomis technologijomis būna sudėtinga efektyviai užtikrinti tinkamą vėsinimą. Tačiau sistema „IntrCooll“ laužo visus standartus ir lengvai pučia vėsų orą, suvartodama vos 10 % tradicinio oro kondicionieriaus suvartojamos energijos. Be to, „IntrCooll“ yra pirmasis ir vienintelis aplinką tausojantis sprendimas, leidžiantis sukurti ir išlaikyti sveiką bei komfortišką klimatą didžiulių pastatų viduje

Tvarumas ir nauji standartai

Nors jo veikimo principas pagrįstas itin galingu natūraliu vandens garinimu, „IntrCooll“ nėra paprastas garinamasis aušintuvas. Gal ir atrodo paprasta tiesiog atkartoti motiną gamtą, tačiau padaryti taip, kad viskas veiktų dideliuose pastatuose ir įvairiomis klimato sąlygomis, tikrai sudėtinga.

Pasitelkdama dviejų etapų adiabatinį vėsinimą „Oxycom“ garinamojo vėsinimo technologiją perkelia į visiškai naują lygmenį. Nenutrūkstamas atšaldyto vandens srautas maksimaliai padidina aušinimo efektyvumą. Konkurentams belieka pavydžiai stebėti tokius tvarios vėsinimo sistemos „IntrColl“ parametrus kaip 7 °C žemesnė temperatūra ir 50 % mažesnis drėgmės padidėjimas.

Gamtos dėsniai ir toliau išlieka įkvėpimas žmogui. Vis dėlto pasaulyje vis dar dažnai naudojamos oro kondicionavimo sistemos, kuriomis teka kenksmingi šaltnešiai, nuolat recirkuliuojamas vis tas pats oras, skatinamas pasaulinis atšilimas ir sukuriama didžiulė apkrova elektros tinklams. Tačiau bet kuri gyvavimo ciklo analizė parodys, kad „IntrCooll“ suvartoja mažiau vandens nei tradiciniai oro kondicionieriai, o CO2 išmetimas sumažinamas net 90 %.

Efektyviausia ir išmaniausia patalpų klimato kontrolės sistema

Tradicinėse sistemose yra vienas vėsinimo režimas, o štai „IntrCooll“ – jų yra net trys. Dinaminė valdymo sistema „EcoSmart“ išmatuoja patalpos ir lauko sąlygas, tada parenka tinkamiausią ir efektyviausią vėsinimo režimą.

Suvartodama itin nedaug vandens ir elektros „IntrCooll“ pagal pastato poreikius nuolat derina oro srautą su vėsinimo galia. Dviejų etapų režimui pasitelkiamas parengiamasis vėsinimas, todėl išplečiamos gamtinės galimybės, kurias suteikia aplinkos oras, ir sukuriamas 116 % efektyvumas pagal šlapiąjį termometrą.

„Oxycom“, rinkdama duomenis ir automatiškai naujindama programinę aparatinę įrangą, nuolat tobulina gaminius ir paslaugas. Darbo stebėsena realiuoju laiku suteikia galimybę dar labiau sumažinti išlaidas dėl laiku atliekamos techninės priežiūros ir numatomų priežiūros darbų.

Be jau įprastų protokolų, pavyzdžiui, „MODbus“, „IntrCooll“ gali belaidžiu ryšiu prisijungti prie kitų įrenginių, jutiklių ir sąsajų. Taip palengvinamas įrengimas, darbas ir stebėjimas, o intuityviu valdymu galite naudotis prie savo darbo stalo ar būdami bet kurioje pasaulio vietoje. 

Vienintelis įgaliotasis atstovas Lietuvoje

Savanorių pr. 151, LT-03150 Vilnius

el.p. info@nit.lt, tel. (8 5) 27 28 552, https://nit.lt

Temos:

https://structum.lt/wp-content/uploads/2019/06/silver-sky-baneris.gif

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Būk pirmas!