Pamatykite: buvusio JAV prezidento Baracko Obamos šeima įsikūrė įspūdingame name šalia Atlanto vandenyno (FOTO)

2021 m. lapkričio 10 d.

Structum.lt.

portalas@structum.lt

Kadenciją baigęs ir ramiu gyvenimu besimėgaujantis JAV prezidentas Barackas Obama su šeima investavo į puikų namą Masačusetso valstijoje. Ant įspūdingos krantinės įsikūręs namas ir beveik 12 hektarų plotas vienam populiariausių pasaulio politikų atsiėjo kiek daugiau nei 10 mln. eurų.

Didelis, daugiau kaip 2 tūkst. kv. m ploto namas stūkso Marto vynuogyne – vaizdingoje saloje, esančioje į pietus nuo Codo kyšulio. Pažvelgus per namo balkoną atsiveria akį kerintis Atalnto vandenyno vaizdas.

Šį namą suprojektavo „Taylor Lombardo Architects“, o 2001 m. pastatė John Early, gerai žinomas JAV rangovas.

Įdomu tai, kad ši sala jau ne vienerius metus yra Obamų šeimos atostogų vieta. Į ją Barackas ir Michelle Obamos keliaudavo dar tada, kai vadovavo Baltiesiems rūmams.

Šiame name yra septyni miegamieji, aštuoni su puse vonios kambarių ir keli akmeniniai židiniai. Taip pat yra garažas dviem automobiliams, tvarto pastatas ir baseinas.

Teritorija siūlo tiesioginį priėjimą prie tvenkinio, jame yra valčių namelis ir privatus paplūdimys.

Gandai apie būsimą pardavimą sklido nuo 2019 m. vasaros pabaigos, kai Obamos kelias savaites nuomojo šį objektą. Šeima dažnai matoma Martos vynuogyne vasaros atostogų metu.

Vietovė jau daugelį dešimtmečių buvo populiari tarp atostogaujančių įžymybių ir politikų – prezidentai Billas Clinton ir Johnas Kennedy čia atostogavo su savo šeimomis. Tačiau tai pirmas kartas, kai buvęs prezidentas įsigyja būstą saloje.

B. Obama ir jo šeima dalį kiekvieno rugpjūčio mėnesio praleisdavo šioje saloje septynerius iš aštuonerių metų, kai ėjo JAV prezidento pareigas.

Turtas buvo parduodamas nuo 2015 m., kai jo kaina siekė 19,5 mln. eurų. Vėliau kaina buvo sumažinta du kartus – iš pradžių iki 14 mln., paskui iki beveik 13 mln. Galutinė pardavimo suma siekia kiek daugiau nei 10 mln. eurų.

https://structum.lt/wp-content/uploads/2022/07/soninis2.jpg

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Būk pirmas!