Pamatykite kaip atrodo vienas prabangiausių daugiabučių

2018 m. lapkričio 29 d.

Agnė.

63 aukštų dangoraižyje „Foster“ yra 94 rezidencijos. Niujorke pastatytų rezidencijų savininkai galės naudotis architektų studijos „Foster + Partners“ sukurtais patogumais, įskaitant 60 metrų ilgio (18 metrų pločio) baseiną. Prie kurio, baltos spalvos langai iš vienos pusės ir ąžuolinės grotelės puošia kitą.

Juodosios granito plytelės aptraukia grindis aplink baseiną ir kelią, vingiuojantį į gretimą poilsio erdvę. Vėliau aukštyn į sporto salę vedančius laiptus.

Baseinas ir sporto salė yra sveikatingumo centro dalis, kurioje taip pat yra jogos studija, sauna ir garų kambarys gyventojams. Dangoraižyje taip pat yra „unikalaus kūrybiškumo“ maisto salė ir trijų žvaigždučių restoranas, meno kūriniai, biblioteka ir svetainės.

Prabangios detalės puošia visą interjerą. Pavyzdžiui, vestibiulyje yra kieta marmurinė siena, poliruoto betono grindys ir dramatiškas bronzos židinys. 

Dvi rezidencijos yra 36 – ame aukšte, iš jų atsiveria įspūdingi vaizdai į miestą.

1638 kvadratinių pėdų (152 kvadratinių metrų) rezidencijos komplekse yra du pagrindiniai vonios kambariai, atviro plano gyvenimo ir valgomojo kambariai.

Apartamentų interjerui panaudota šviesių spalvų paletė. Į dizainą įkomponuoti mediniai profiliai, akmens detalės, įskaitant vonios kambariuose esančius marmurinius virtuvės paviršius.

Architektų studijai šis sezonas buvo tikrai karštas. Įmonė projektuojanti šį dangoraižį šiemet gavo Stirlingo premiją už „Bloomberg“ biurų pastatą, kuris buvo sukurtas kaip „tvariausias pasaulyje“. Dar vienas įspūdingas įmonės „Foster + Partners“ ar projektas ­– aukščiausias Londono pastatas 305,3 metro aukščio bokštas su apžvalgos skliautu, kurį planuojama pastatyti 2025.

Gunnerio Hugheso nuotr.

https://structum.lt/wp-content/uploads/2019/03/download-2-1.jpg

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Būk pirmas!