Pamatykite „Oskarų“ laureatės Anne Hathaway pasakų namus

2019 m. rugsėjo 10 d.

„Oskarų“ laureatės Anne Hathaway namuose Kalifornijoje yra užkulisiai. Jie nepaprastai žavūs, todėl kai visame pasaulyje žinoma ir dėl nepriekaištingo skonio liaupsinama aktorė atvėrė jų duris, sugužėjo ne tik gerbėjai, bet ir menininkai.

Puošdami savo šveicariško stiliaus vasarnamį, A. Hathaway ir jos vyras, papuošalų dizaineris Adamas Šulmanas, svajojo apie ekscentrišką pasaką. Jie norėjo puoselėti 100 metų senumo turto istoriją.  Galbūt iš to noro prikūrė aibę nebūtų ir pompastiškų istorijų apie tai, kad neva prie namo įrengimo prisidėjo tokie žmonės kaip Yvesas Saint Laurentas ar prieš tai jame gyvenęs režisierius Wesas Andersonas.

Tiesa tokia, kad interjero dizainerė Pamela Shamshiri iš Los Andžele įsikūrusios studijos „Shamshiri“ suvokė neįprastus savininkų įnorius ir reikalavimus. Todėl sukūrė tiksliai tai, kuo klientai didžiuosis dar ilgus metus.

„Šis namas įkvėpė daugybę beprotiškų kūrybinių diskusijų, tačiau dizainerė nė vienos iš jų neignoravo. Visam procesui ji suteikė rafinuotumo, magijos ir linksmumo pojūčio“, – galiausiai apie dizainerės darbą pasakojo A. Shulmanas.

Neįprastas planas

Apsuptas pietų Kalifornijos kraštovaizdžio, namas yra išdėstytas neįprasto, apskrito plano pagrindu.

Namas statytas prieš kelis dešimtmečius, tačiau primena XX amžiaus pradžios bendros Kalifornijos ir Šveicarijos pasakos interpretaciją.

Garsioji dizainerės klientė, „Velnias nešioja Prada“ žvaigždė, 2012 m. laimėjusi Akademijos apdovanojimą už vaidmenį miuzikle „Les Misérables“, norėjo žengti dar toliau. Turto spalvingas fasadas turėjo priminti intriguojančią istoriją. Tai objektas sukurtas kažkam, kas būtų norėjęs likti Holivudo filmų fantazijose, net ir tada, kai kameros išjungiamos.

Skeptikams – rezultatas primena gyvybingą medžioklės namelį.

Pačiame namo centre yra didelis muzikos kambarys, papuoštas XX amžiaus pradžios diskotekų kamuoliu. Jis čia atgabentas iš Turkijoje garsaus SPA centro. Jis kabo virš fortepijono. Šioje erdvėje pora planuoja linksminti svečius.

„Šis kambarys yra mūsų senos fantazijos įgyvendinimas. Tai vieta, kurioje gali susirinkti brangūs žmonės ir groti mūsų muzikantai draugai. Tai namo širdis“, – sakė aktorė.

Antroji tokia šilta ir jauki namo vieta, kuri turi suburti draugus – veranda. Verandoje įrengtas valgomasis. Žalios sienos, lyg niekuo dėtos išmėtytos pagalvėlės ir indaujos, net braškančios nuo indų. Visa tai telpa nedidelėje patalpoje, iš kurios atsiveria tobulas vaizdas į nuolat žaliuojantį sodą.

Spalvas įkvėpė „Gucci“

Name yra pionierių stiliaus, o tiksliau, dykumos akmenų sienos. Taip pat dizainerio „Carlo di Carli” bei itališki baldai ir Michaelo Anastassiadeso šiuolaikiniai šviestuvai.

Interjero dizainerė pasakoja, kad namo eklektiškos persikų ir vyšninės spalvų paletės buvo pritaikytos pagal aktorės mėgstamus „Gucci“ marškinėlius.

„Norėjome sukurti pasaką, todėl name atsirado vietos akmenimis išklotam židiniui, prie jo švelnus kilimas ir minimalios estetiko stalas. Medžio ir grubūs paviršiai tapo puikiu kontrastu švelnioms itališkų baldų linijoms ir ryškioms spalvoms”, – pasakoja dizainerė.

Tiesa, name yra vienintelis odinis baldas – krėslas, prie židinio. Lyg patrinta oda sukuria įspūdį, kad šis baldas prie šio židinio stovi, nepajudinamas, jau daugelį metų. Jeigu čia ir nebuvo pasakų namelis, tai jis tokiu tikrai tapo.

Pora pripažino, kad įrengiant vasarnamį, kiekviena detalė ir smulkmena buvo inspiruota kažkokio svarbaus jų bendro gyvenimo įvykio. Labiausiai gerbėjus nustebino poros prisipažinimas žurnalistams apie spindinčią geltoną spalvą, kuri name atsirado dėl kepurės. Ją 2015-ųjų „Oceanas 8“ padovanojo bendražvaigždė Rihanna.

CNN informacija. Stephen Johnson nuotr.

https://structum.lt/wp-content/uploads/2019/09/V_JUNG_KNX_F_50_STRUCTUM-340x430.png

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Būk pirmas!