Parodoje „ISE 2019“ – ekranų krioklys ir video rodantys langai

2019 m. vasario 7 d.

Admin.

AMSTERDAMAS, 2019 m. vasario 7 d. — Vasario 5–8 dienomis Amsterdame (Nyderlandai) vykstančioje parodoje „Integrated Systems Europe 2019“ („ISE 2019“), pamatysite viską ir dar daugiau. Nuo permatomo „OLED Signage“ iki pilno asortimento LED produktų. 

Europoje pirmąkart sumontuotas vienintelis toks „LG OLED Falls“ – ekranų masyvas, kurį sudaro 88 lankstūs „Open Frame OLED“ ekranai. Jų lenkimo reitingas siekia iki 1000R, taigi šiuos ekranus galima „apvynioti“ ant įvairių paviršių ir jie idealiai tinka nestandartiniams B2B sprendimams. Parodos lankytojams rodytos projekcijos su miško, ledyno, krioklio, pūgos ir kitais gamtos vaizdais.

Pagrindinėje ekspozicijų salėje lankytojų laukia unikalus permatomas „LG OLED Signage“ ekranas, kuris labiau primena mokslinę fantastiką, o ne realybę. Jis tinka tiek prekybos, tiek parodų erdvėms, o ekrano skaidrumas siekia 38 procentus – atrodo, lyg rodomi objektai sklando ore. Kadangi „OLED Signage“ neturi rėmelio, šiuos ekranus galima jungti tarpusavyje, todėl jie tobulai tinka didelėms erdvėms, pavyzdžiui, autosalonams, kur pritrauktas dėmesys gali lemti sėkmingą sandorį. 

LED ekranai atskirti nuo maitinimo modulio, dėl to jų profilis yra itin plonas ir juos dar lengviau pritvirtinti prie bet kokių sienų ar kitų paviršių. Mažesnį, lengvesnį „LED Display Module“ (LDM) patogu tiek pastatyti, tiek pakabinti, be to, galima rinktis įgaubtus ar išgaubtus ekranus su lenkimo spinduliu iki 1000R. Atstumas tarp pikselių siekia nuo 1,5 iki 2,5 mm, o ryškumas iki 1000 nitų, taigi šie ekranai užtikrina ryškų, gyvą vaizdą bet kokiose patalpose, nuo prekybos centrų iki konferencijų salių.

Dėmesio centre – verslui skirti inovatyvūs OLED ir LED ekranų sprendimai

LAA serijos 130 colių (330 cm) įstrižainės berėmis susirinkimų kambario LED ekranas, kuriame atstumas tarp pikselių siekia tik 1,5 mm, buvo sukurtas vidutinėms ir didelėms konferencijų salėms. Integruota garso sistema leidžia bendrauti ir dalintis vaizdais be papildomo išorinio garsiakalbio. Įdiegus papildomą programinę įrangą, šis ekranas taip pat palaiko „Crestron“ patalpų valdymo sistemą.

„LG Color Transparent LED Film“ yra didelių parametrų sprendimas, kurį galima naudoti ant bet kokio dydžio stiklinių paviršių – pritvirtinus skaidrų sluoksnį jie gali tapti didžiuliais skaitmeniniais ekranais. Jo skaidrumas siekia iki 73 procentų, taigi išjungtas šis „ekranas“ yra praktiškai nepastebimas. Pats sluoksnis yra lipnus ir jį galima lengvai nuimti, nepaliekant jokių ženklų ant stiklo. Plataus spalvų spektro pikselius skiria 24 mm, nepaisant to, šis sluoksnis yra itin skaidrus, taigi šį unikalų sprendimą galima naudoti įvairiausiems scenarijams, nuo logotipų iki vaizdo įrašų rodymo.

Parodoje „ISE 2019“ taip pat eksponuojami vaizdo sienų sprendimai. Jam naudojami vos 0,44 mm storio rėmelį turintys ekranai, rodantys gyvą, dinamišką vaizdą ir plačiame matymo kampe išlaikantys vienodas, neiškraipytas spalvas. Be to, LG „webOS 3.0“ operacinė sistema užtikrina lengvą valdymą ir turinio įkėlimą. Šis sprendimas skirtas valdymo centrams ir vietoms, kuriose reikalingi dideli ekranai, tokioms kaip prekybos centrai ir auditorijos.

Nauja 86 colių (218 cm) įstrižainės, 4K raiškos skaitmeninė lenta „Interactive Digital Board“ su rašikliu naudoja „IPS In-cell Touch“ technologiją ir turi vos 29 mm storio rėmelį. Be to, tarp ekrano LCD panelės ir apsauginio stiklo nėra tarpo, o tai garantuoja greitesnį reagavimo laiką, taigi rašyti šiame ekrane dar patogiau ir jie puikiai tinka universitetų auditorijoms ar konferencijų salėms.

Aplinkos poveikiui atsparūs ekranai

Išplatintame pranešime spaudai pasakoja, kad parodoje bus pristatyti sertifikuotus, aplinkos poveikiui atsparūs lauko ekranus. 55XE4F modelis yra atsparus vandeniui ir dulkėms, be to, jis net 64 procentais lengvesnis ir 37 procentais plonesnis už ankstesnį 55 colių įstrižainės modelį. Dėl to ekraną galima lengvai pritvirtinti bet kur – ant sienos, lubų ar stendo. Taip pat, grūdintas apsauginis stiklas padengtas specialia plėvele, kuri apsaugo nuo dūžių net patyrus itin smarkų smūgį.

Pranešimas redaguotas ir adaptuotas. Originalus pranešimas čia 

https://structum.lt/wp-content/uploads/2019/03/download-2.png

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Būk pirmas!