Paviljonas iš bambuko arba gamtos kampelis didmiestyje

2019 m. sausio 17 d.

Agnė.

Bambukinis paviljonas topo Vietnamo sostinės (Hanojaus miesto) centro pažibaPaviljonas buvo suprojektuotas kaip bendruomeninė erdvė vieno buto sode. Ši erdvė apsupta keturių, gigantiškų daugiabučių. Todėl bambuko struktūra buvo suplanuota su daugybe želdynų, suteikiant jai ramią atmosferą tankioje miesto zonoje.  

38 metrų paviljono svečiai gali naudotis maža terasa, architektai ir dizaineris Koji Yamamoto ją vadina vestibiuliu, kuriame galima ramiai leisti laiką ir mėgautis vaizdu į sodą ir baseiną.  

Paviljonas susideda iš 14 modifikacijų ir kiekvienas iš jų yra suformuotas iš dviejų konstrukcijų derinio. Plonas, vos 40–50 mm skersmenimis bambukas surenkamas kaiščiu ir sutvirtinamas virvėmis. Bambuko struktūra sukuria šešėlius. Švelniai išlenktas stogas (225 kvadratinių metrų) apsaugo svečius nuo stiprios saulės šviesos atsispindinčios šalia esančio aukšto pastato fasadiniuose languose.  

Paviljono struktūros forma yra kaip pėsčiųjų pasivaikščiojimo tako, kuris turi atvirą įėjimą ir išėjimą.  

Paviljonas iš bambuko ne tik suteikia gyventojams erdvę poilsiui, bet ir gamtos kampelį, urbanizuotoje teritorijoje zonoje.  

 

https://structum.lt/wp-content/uploads/2020/05/340x430_pentacolor.gif

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Būk pirmas!