Populiariausi socialinių tinklų viešbučiai

2018 m. rugpjūčio 29 d.

Admin.

Šiuolaikinės visuomenės dėmesys dažnai krypsta į socialines medijas ir tai, kas jose publikuojama. Viešbučiai – ne išimtis. Kai kurie išskirtiniai objektai socialinėse paskyrose, tokiose kaip „Facebook“, „Instagram“, „Twitter“ ir kt., dėmesį kausto itin dažnai.

Shangri-La, Paryžius, Prancūzija

Išskirtinio pastato elegantiškas fasadas primenantis apie Napoleono Bonaparto provaikaičio Princo Rolando Bonaparto palikimą. Tai – šviesų miesto karališkasis deimantas – „Shangri-La“ viešbutis, kurio langai atsiveria į Eifelio bokštą bei Senos upę.

Giraffe Manor, Nairobyje, Kenijoje

Nedidelis viešbutis įkurtas kartu su žirafų centru ir yra prieglobstis nykstančiai „Rothschild“ žirafų rūšiai. Centras prižiūri žirafas, jas veisia ir stengiasi didinti jų populiaciją, vėliau paleidžiant jas į laukinę gamtą. Tai – ne paprastas turistinis viešbutis. Atvykusieji turi būti pasiruošę netikėtai išvysti didingą gyvūną. Žirafos gali pasirodyti, kada tik nori, joms laisvai leidžiama įkišti galvą pro atvirą langą, pasižiūrėti ką atvykusieji valgo pietų metu ar tiesiog pasiimti maistą nuo stalo.

Atlantis The Palm, Dubajus, Jungtiniai Arabų Emyratai

Šį penkių žvaigždučių viešbutį, esantį ant jūros kranto, „Forbes“ pripažino kaip populiariausių „Instagram“ paskyroje. Poilsio ir pramogų kompleksas „Atlantis The Palm Jumeira Dubai“ žavi savo dydžiu ir grožiu.

Le Meridien, Bora Bora, Taitis

Tai – vienas daugiausiai fotografuojamų viešbučių. Nedideli nameliai ant vandens, su stiklinėmis grindimis, pro kurias matosi vandenynas su margaspalvėmis žuvytėmis ir nenusakomo žydrumo ir skaidrumo vandeniu.

Laucala Island Resort, Laucala, Fidžis

Ramiojo vandenyno pietuose, Fidži salyne yra nedidelė privati „Laucala“ sala. Saloje susijungia dramatiški atogrąžų miškai ir balto smėlio paplūdimiai su neprilygstama prabanga ir privatumu. Joje įrengtos 25 vilos, kuriose kiekvienas atostogaujantis pasijaučia lyg Dievų buveinėje.

Temos:

https://structum.lt/wp-content/uploads/2019/03/download-2.png

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Būk pirmas!