Prancūziškas fasado sprendimas su 20 metų garantija

2021 m. rugsėjo 29 d.

„Structum“ redakcija.

portalas@structum.lt

Namai, kaip ir žmonės, ilgainiui sensta, tad jiems reikia vis naujų investicijų. Todėl vis dažniau ieškoma sprendimų, kurie leistų pastatui kuo ilgiau išlaikyti tokią išvaizdą, kokia buvo vos baigus jo statybas. Ir kas, jei ne prancūzai, daugiausia žino apie būdus išsaugoti jaunystę?

Gaminiams drąsiai suteikia 20 metų garantiją

Ar įmanoma namo fasado spalvą išsaugoti nepakitusią net kelis dešimtmečius? Prancūzijos gamykla „Fiberdeck“ įsitikinusi, kad taip. Čia gaminamos fasadinės medžio kompozito dailylentės, skirtos naujiems privatiems ir komerciniams pastatams arba senų namų renovacijai.

Gamykla veikia 25 metus, todėl savo gaminių ilgalaikiškumą gali patvirtinti ne tik žodžiais, bet ir sukaupta patirtimi. Fasadams iš „Fiberdeck“ drąsiai suteikiama 20 metų garantija.

Kaip tai įmanoma? Nes dailylentes dengia polietileno plėvelė, kuri ne tik apsaugo nuo drėgmės, bet ir nenublunka, yra atspari purvui bei dėmėms. Išsaugoti originalią spalvą ir išlaikyti atsparumą smūgiams leidžia unikali medžio kompozito paviršiaus apsaugos formulė.

Medienos alternatyva

Dailylentėms gaminti naudojama medžiaga – tai polimerinė mediena, kurią lygiomis dalimis sudaro pjuvenos ir perdirbtas polietilenas. Joje nėra toksiškų produktų, klijų ar sunkiųjų metalų. Perdirbtos medžiagos sudaro net 95 % kompozito, todėl medžiaga yra palanki aplinkai, o ir pačios „Fiberdeck“ dailylentės net po eksploatavimo dešimtmečių yra 100 % perdirbamos. Beje, keturių spalvinių sprendimų dailylentes galima naudoti ne tik namo fasadui, bet ir pavieniams namo elementams.

Šio tipo fasado tvirtinimo elementai nesugadina bendro vaizdo, nes pridedami varžtai yra lygiai tos pačios spalvos kaip ir dailylentės. „Fiberdeck“ lengvai ir greitai montuojamos tiek vertikaliai, tiek horizontaliai ant medinių arba metalinių rėmų.

Montavimo darbus gali atlikti vienas žmogus – svarbiausia išlyginti pirmąją dailylentę. Visos paskesnės jungiamos viena prie kitos. Svarbu ir tai, kad esant poreikiui galima atlikti techninės priežiūros darbus – norint pasiekti namo inžinerinius tinklus, visos plokštės gali būti išardomos ir vėl surenkamos.

Lietuvoje šiuos darbus profesionaliai atlieka kompanija „Daisera“ – Prancūzijos dailylenčių gamyklos atstovas Baltijos šalyse.

www.fiberdeck.lt

https://structum.lt/wp-content/uploads/2021/09/geberit_ib_340x430_lt.png

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Būk pirmas!