Prancūziškas prisilietimas: pavėsinė apsaugoti namą ir kiemą nuo alinančios vasaros saulės

2020 m. gegužės 7 d.

Namuose, esančiuose saulėtame Bordo mieste, puiki apsauga nuo deginančios vasaros saulės, nėra prabanga. Namų savininkai gali jaustis jaukiai, derindami „Renson“ konstrukcinius elementus, kurie apsaugo jų turtą nuo kaitrių saulės spindulių. Dienos metu gyventojai mieliau praleidžia dieną lauke prie savo baseino, o apsisaugoti nuo ryškios saulės jiems padeda išmanioji „Renson Camargue“ pavėsinė. Juk visi trokštame jaukaus pavėsio.

Savaitgalį Ispanijoje nusirito karščio banga. Neįprastai anksti ir nepaprastai alinanti. Tokios karščio bangos pastaraisiais metais ritasi ne tik per pietų ar vidurio Europą, tačiau atkeliauja ir į Lietuvą.

Pavėsinė – sprendimas, kuris vasarą jūsų namuose sukuria jaukų pavėsį. Gamintojas pastebėjo, kad pagrindinė priežastis, kodėl individulių namų savininkai renkasi „Renson“ apsaugą nuo saulės yra minimalistinė elementų stilistika, net ir kalbant apie „problemines“ namų vietas. Kaip pavyzdžiui, „Panovista Max“ – rekordiškai greitai klientų širdis laimėjęs sprendimas, leidžiantis apsaugoti stumdomas kampines duris ar kampinius langus.

Nuotraukose pateikiama vila Bordo mieste. Vidurdienį šios vilos gyventojams taptų nepakeliamai karšta, nes jų namai orientuoti į pietus. Norėdami išvengti tokio perkaitimo, jie ieškojo veiksmingo sprendimo, kuris neišdarkytų namų architektūros stiliaus. Buvo pasirinkta „Renson Fixscreen“ – išorinės lauko ritininės užuolaidos (nors kalbos komisija grūmoja pirštu, bet daugelis juos vadiname tiesiog „roletais“).

Daugiausia saulės šilumos į namus patenka pro langus. Ši šiluma negali ištrūkti iš naujų, gerai apšiltintų ir sandarių namų. Toks namas per pusdienį gali virsti šiltnamiu. Šiuo atveju išoriniai lauko „roletai“ leidžia apsaugoti namus nuo per langus besiveržiančių saulės spindulių.

Apklausos metu, individualių namų savininkai pasakojo „Portaix Loisirs“, kad didžiąją dienos dalį praleidžia lauke prie savo baseino. Klientams buvo pasiūlytas „Renson Camargue“ ir „Loggia“ stumdomų konstrukcijų derinys. Lengvai valdomos išmaniosios konstrukcijos, kurios reaguoja į kintančias oro sąlygas. Šie modeliai turi atveriamą stogą, sudarytą iš aliuminio plokščių, kurios gali būti paverčiamos 150 laipsnių kampu. Tai reiškia, kad į kliento terasą pateks nei per daug, nei per mažai saulės šviesos, o vos pajutęs pirmuosius lietaus lašus, stogas užsivers. Visa konstrukcija valdoma pulteliu. Tad iš ryto klientai mėgaujasi saulės voniomis prie namo baseino, o saulei gerokai atsimušus į zenitą, klientai gali vienu mygtuko paspaudimu kieme ir namuose sukurti jaukų ir malonų pavėsį.

„Renson“ apsaugos nuo saulės ir lauko sprendimų dėka galėsite mėgautis, nes laukas ir vidaus patalpos papildys viena kitą. Dienos metu namų savininkai mėgaujasi savo sodo komfortu. Eidami į patalpas vakare, jie gali mėgautis nuostabiai vėsia svetaine ir miegamuoju.

Gyventojai yra maloniai nustebinti rezultatų, kuriuos leidžia pasiekti tinkamai parinkta pavėsinė, terasa. Dėka lauko sprendimų gražūs gyvenamieji namai yra jaukūs ir komfortiški.

@Bendrovės „Renson“ nuotr.

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Būk pirmas!