Pristatome Jums mūsų partnerių, Fogo Fire Protection, išleistą gaisrinės saugos kalendorių 2018-tiesiems metams

2017 m. gruodžio 12 d.

Admin.

Pristatome Jums mūsų partnerių, Fogo Fire Protection, išleistą gaisrinės saugos kalendorių 2018-tiesiems metams. Tai naujausias ypač kūrybingo dailininko ir fotomenininko Algio Kriščiūno projektas „ugniagesiai gelbėja super herojus“. Kiekviena situacija turi kiek ironišką, šmaikščią ir gražią istoriją, kai super herojams prireikia ugniagesių gelbėtojų pagalbos.

Tai priminimas tiek jaunimui, tiek mums visiems apie saugų gyvenimo būdą ir tai, jog gaisrinė sauga neatsiejama mūsų gyvenimo dalis.

Šis projektas, anot gaisrinės saugos inžinieriaus Martyno Matulevičiaus, buvo sukurtas su mintimi surinkti lėšų Vilniaus Rotary klubo iniciatyvai „Šv. Florijono pagalbos fondas“ kuris teikia pagalbą šeimoms patyrusioms gaisro ar potvynio nelaimes.

Ypač gyvas, gražus, be galo originalus ir išties nepakartojamas kalendorius yra parduodamas už simbolinę kainą. Pirkdami jį, prisidedate prie išties kilnios ir labai reikalingos misijos. Lietuvoje kasmet įvyksta virš tūkstančio gaisrų. Dešimtys šeimų su nepilnamečiais vaikais atsiduria gatvėje. Prisidėkime prie projekto ir džiaukimės originaliu, menišku kalendoriumi gaisrinės saugos tema.

Daugiau informacijos galite rasti čia: https://www.facebook.com/ugnis/

Temos:

https://structum.lt/wp-content/uploads/2019/03/download-2-1.jpg

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Būk pirmas!