PURŠKIAMOS AKUSTINĖS MEDŽIAGOS – IŠSKIRTINIS SPRENDIMAS MODERNIOMS PATALPOMS

2021 m. balandžio 26 d.

„Structum“ redakcija.

portalas@structum.lt

Patalpų akustika apibūdina garso „elgseną“ erdvėje. Tinkama, efektyvi akustika lemia mūsų gerą savijautą, o nekokybiški sprendimai – išprovokuoja įvairias su garso pertekliumi ir triukšmu susijusias problemas. Kaip rasti geriausią sprendimą ir užtikrinti visavertį gyvenimą?

INOVATYVI IR KOKYBIŠKA AKUSTIKA

Akustinių sprendimų pasiūla be paliovos didėja, o kai kurie jų ypač stebina savo inovatyvumu. Vienas tokių yra purškiama sienų ir lubų akustinė medžiaga „Acosorb“. Ji išsiskiria puikiomis garsą sugeriančiomis ir aidą mažinančiomis savybėmis, be to, gali būti lengvai pritaikoma beveik bet kokiam paviršiui ar architektūrinei formai. Taip pat ant įvairių esamų paviršių iš profiliuotų stogo plokščių, betono ir gipso kartono.

Pasak akustinėmis medžiagomis „Acosorb“ prekiaujančios įmonės „Ranresta“ komercijos direktoriaus Dainiaus Zaliecko, šie produktai yra universalesni ir lengviau panaudojami nei dauguma tradicinių akustinių medžiagų.

„Šių medžiagų neriboja skirtingos architektūrinės formos, nesvarbu, kas tai būtų – kupolas ar arka. Be to, medžiagas „Acosorb“ galima naudoti ant bet kokio paviršiaus: betono, metalo, gipso kartono, vamzdynų ar kitų komunikacijų. Kai patalpose tradicinėms medžiagoms, pavyzdžiui, kabamosioms luboms, neužtenka pakabinimo aukščio, purškiamos lubos yra beveik vienintelė išeitis pagerinti akustiką“, – teigiamas akustinės medžiagos savybes vardija pašnekovas.

EKOLOGIŠKA IR ILGALAIKĖ

„Acosorb“ – tai gana naujas ekologiškos technologijos produktas, pagamintas iš perdirbtos celiuliozės, naudojant palankius aplinkai klijus ir rišiklius. Produktas įvertintas „Cradle to Cradle Bronze“ sertifikatu. Rinkdamiesi akustinius sprendimus, projektuotojai nemažą dėmesį skiria ir jų vizualinei išraiškai. Šiuo atveju purškiamoji akustinė medžiaga „Acosorb“ turi privalumų. Šis produktas ne tik gali būti lengvai pritaikomas bet kokioms patalpoms, bet ir turi itin didelį spalvų spektrą, atitinkantį NCS arba RAL spalvų paletes. Be to, išsiskiria patvarumu bei ilgalaikiškumu. Medžiaga ilgą laiką gali būti eksploatuojama veikiant 55 °C temperatūrai ir 95 proc. drėgnumui, o sukibimo jėga išlieka nepakitusi.

Puikios „Acosorb“ akustinės savybės buvo patvirtintos JAV Nacionalinio standartų ir technologijų instituto akredituotoje laboratorijoje ir Europos institutuose. Šiai medžiagai būdingas ypač aukštas triukšmo mažinimo koeficientas – esant 35 mm storiui, garso sugertis yra aw = 1,0. Tai labai aukštas rodiklis, atitinkantis A garso klasę ir pripažintas profesionalių akustikų.

MB „Ranresta“ atstovauja purškiamų akustinių medžiagų gamintojo prekių ženklui „Acosorb“ visose Baltijos šalyse – Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje.

Didlaukio g. 94-22, Vilnius
mob. +370 699 07151
info@ranresta.lt | www.ranresta.lt

https://structum.lt/wp-content/uploads/2020/10/ismanusis7.gif

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Būk pirmas!