PVC – norintiesiems ilgalaikio ir praktiško rezultato

2017 m. rugsėjo 4 d.

Admin.

Vienas svarbiausių tobulo pastato aspektų – saugi ir komfortabili aplinka, kurios tinkamumą bei optimalaus pritaikymo lygį lemia daugybė faktorių, pavyzdžiui, funkcionali, kokybiška grindų danga. Tačiau rinka užpildyta įvairių pasirinkimų ir galimybių, todėl pasirinkti tai, kas iš tiesų geriausia, sudėtinga. Vis dėlto specialistai siūlo atkreipti dėmesį į inovatyvius sprendimus ir šiuolaikiškas medžiagas, tokias kaip PVC bei vinilo dangos.

Gaminama iš sintetinių medžiagų PVC grindų danga, kurios pagrindinė sudedamoji dalis – polivinilchloridas, dėl ypatingų savybių yra vienas dažniausių pasirinkimų. PVC dangos pranašumai akivaizdūs – lengva eksploatacija, paprasta priežiūra, atsparumas drėgmei. „Įprastas laminatas nėra ilgalaikis, jį neigiamai veikia drėgmė, greitai išryškėja pirmieji blukimo pėdsakai, „apsitrynimai“. PVC – visiška priešingybė trumpalaikiškumui. Suklijuota ant sauso pagrindo ši danga gali būti naudojama dešimtis metų“, – sako UAB „Daviska“ darbų vadovas Dainius Plunksnys ir primena, kad pigios didžiuosiuose prekybos centruose įsigytos dangos yra tarsi loterija, ypač jei norima pasirinkti patvarią virtuvės ar koridoriaus patalpų dangą, kuriai tenka susidurti su drėgme ir nešvarumais.

Beje, dėl unikalių ilgalaikiškumo savybių polivinilchlorido ir vinilo grindų dangos tinkamos kloti bene visose patalpose ir įvairiausios paskirties objektuose – nuo vonios kambario iki oro uosto. Be to, PVC danga gali būti naudojama ne tik patalpų grindims dengti, bet ir baseinams kloti, taip pat po žeme diegiamų pamatų ar tunelių hidroizoliacijai.

Įvairaus pobūdžio kokybiškas dangas klojančios įmonės „Daviska“ specialistai teigia, esą užsakovai dažniausiai nori, kad grindų nereikėtų ypatingai prižiūrėti. „Minimali priežiūra, paviršiaus atsparumas, komfortas, elastingumas, ilgalaikiškumas, nesudėtingas įrengimas – tai dangos ypatybės, kurių pageidauja klientai, ir nuolatinė mūsų siekiamybė“, – teigia. D. Plunksnys ir primena, kad darbas su PVC danga turi ir daugiau pranašumų – klojimas galimas bet kokiomis oro sąlygomis, todėl objektus galima realizuoti greičiau.

Verta paminėti, kad polivinilchlorido grindų dangos skirstomos į heterogenines ir homogenines. Heterogeninė PVC danga yra daugiasluoksnė ir susideda iš dviejų sluoksnių: armuoto stiklo pluošto drobės, padengtos polivinilchlorido sluoksniu, kuris apsaugomas skaidria plėvele. Tai grynas 0,65–1 mm storio PVC. Šioms dangoms būdinga didesnė dizaino įvairovė – nuo mozaikos iki parketo. Homogeninė PVC danga yra tvirta, elastinga bei vientisa. Jos storis – 1,5–2 mm. Piešinys sukurtas taip, kad dengtų visą dangos storį, todėl net ilgai dėvimos medžiagos išvaizda nesikeičia.

„PVC dangos pritaikymo spektras labai didelis. Rūpinamės objektais, kuriuose yra dideli judėjimo srautai. Dirbame su prekybos centrais, klojame grindis mokyklose, sporto klubuose… Vienas naujausių darbų, kuriuos atlikome, tai sporto klubo „GymPlius“ grindų dangos įrengimas. Bendradarbiavome ir su „Telia“ salonais, jiems įrengėme didelius klientų srautus atlaikyti galinčią PVC dangą“, – pasakoja UAB „Daviska“ direktorius Paulius Budavičius ir pabrėžia, kad įmonė yra subūrusi didelę profesionalų komandą, todėl dirbant su objektu neretai tenka rūpintis ne tik kokybiškos dangos klojimu, bet ir, pavyzdžiui, montuoti modulines lubas ar modernias duris. Anot įmonės direktoriaus, gerų bei sparčių rezultatų pasiekti padeda atsakomybė, atsidavimas veiklai ir nuolatinis siekis tobulėti.

El.paštas: uabdaviska@gmail.com I Tel.nr.: 867669526

Temos:

https://structum.lt/wp-content/uploads/2019/05/baneris.restauracija.renovacija.gif

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Būk pirmas!